Transport ciężarowy doładunkowy
do 60% taniej

Tylko sprawdzeni przewoźnicy.


Media o nasTransport ciężarowy doładunkowy już od

150 zł!...

Zaoszczędziliście z nami już

26 767 489 zł


...

Tylko zweryfikowani Przewoźnicy

Z Clicktrans.pl Twoja przesyłka jest bezpieczniejsza! Więcej >Sprawdź jakie to proste!


Wystaw zlecenie ZA DARMO
1

Wystaw zlecenie ZA DARMO

W 2 minuty!

  • Opisz ładunek
  • Podaj termin i adres
Otrzymasz oferty przewoźników
2

Otrzymasz oferty przewoźników

Już po paru minutach otrzymasz pierwsze oferty transportu LTL.

  • Tysiące firm transportujących ładunki konkuruje o Twoje zlecenie
  • Otrzymasz oferty od firm, które i tak jadą tą trasą
Wybierz najlepszą ofertę title=
3

Wybierz najlepszą ofertę

Oszczędzasz nawet do 60% dzięki aukcji "w dół".

  • Sprawdź opinie o przewoźniku
  • Skontaktuj się z przewoźnikiem
  • Zleć transport doładunku i gotowe!

16929

przewoźników wykonujących transport ciężarowy doładunkowy czeka na Twoje zlecenie

Przewoźnik - lublintransport Zweryfikowany przewoźnik Certyfikaty, Ubezpieczenia, Licencje lublintransport (495) Reputacja: 99%
Przewoźnik - elgredo Zweryfikowany przewoźnik Certyfikaty, Ubezpieczenia, Licencje elgredo (206) Reputacja: 100%
Przewoźnik - pphudada1 Zweryfikowany przewoźnik Certyfikaty, Ubezpieczenia, Licencje pphudada1 (129) Reputacja: 94%
Przewoźnik - ramzes67 Zweryfikowany przewoźnik Certyfikaty, Ubezpieczenia, Licencje ramzes67 (82) Reputacja: 95%
Przewoźnik - patkar_lubliniec Zweryfikowany przewoźnik Certyfikaty, Ubezpieczenia, Licencje patkar_lubliniec (78) Reputacja: 91%
Przewoźnik - GFPTrans Zweryfikowany przewoźnik Certyfikaty, Ubezpieczenia, Licencje GFPTrans (21) Reputacja: 95%
Aż 97% zadowolonych klientówNiedawno zrealizowane transporty częściowe:


Przewieziono Skąd Dokąd Cena Oszczędność
FOLIMPEX- 23 kartony SULEJÓWEK->KRAKÓW (lekko) Polska, Sulejówek Polska, Kraków 270 zł -152 zł
Towar do Łazienki Polska, Łęg... Wielka Brytania, Milton Keynes 1200 zł -675 zł
Kartony Polska, Krasnystaw Polska, Grabów 1845 zł -1038 zł
zlece transport materialow budowlanych do holandii Polska, olesnica Holandia, tilburg 850 zł -478 zł
Zlecę przywiezienie części karoserii z Bielan Wrocławskich do Krakowa Polska, Bielany... Polska, Kraków 300 zł -169 zł
Okna Londyn. Gotowe do zaladunku Polska, Chojne k... Wielka Brytania, Londyn 1101 zł -619 zł


Przewieziono Skąd Dokąd Cena Oszczędność
Przewoz okien ze Śląska do Bordeaux (Francja) Polska, Mysłowice Francja, Bordeaux 200 zł -113 zł
Stopy fundametnowe 12 szt x 900 kg Polska, Chruściel Polska, Zamek Bierzgłowski 1690 zł -951 zł
Paleta 300 KG Francja, Corbas Polska, Rybnik 690 zł -388 zł
Jedna Paleta 400 kg Wielka Brytania, Donington... Polska, Rybnik 700 zł -394 zł
Transport mebli Duisburg/Strzegom na powrocie Niemcy, Duisburg Polska, Strzegom 200 zł -113 zł
łóżko Niemcy, Schöndorf Polska, Zielona Góra 600 zł -338 zł


Przewieziono Skąd Dokąd Cena Oszczędność
Transport okien, styropianu i kleju Warszawa-Anglia Polska, Zielonka Wielka Brytania, Broxbourne 3850 zł -2166 zł
Transport płyt warstwowych Polska, Starachowice Polska, Ełk 780 zł -439 zł
transport odzieży Polska, Radom Francja, Vaison la Romaine 3190 zł -1794 zł
Przewóz beczek z lepikiem z Bydgoszczy do Opoczna Polska, Bydgoszcz Polska, Januszewice 1500 zł -844 zł
Zbiornik PEHD Polska, Grójec Polska, Zamek Bierzgłowski 688 zł -387 zł
Transport płyt warstwowych Polska, Starachowice Polska, Ełk 800 zł -450 zł  •    zaoszczędź nawet 60% ceny transportu LTL

  •    0zł za wystawienie ogłoszenia

  •    sprawdź oceny i wybierz sprawdzonego przewoźnika


W serwisie Clicktrans.pl możesz zlecić transport różnego rodzaju przesyłek i ładunków, w tym również transport niepełną ciężarówką. Aby wystawić swoje ogłoszenie, kliknij w przycisk „Zleć transport” na górze strony. Najpierw zostaniesz poproszony/a o wybranie odpowiedniej kategorii. Dzięki temu przewoźnicy zainteresowani tego typu zleceniami będą mieli szybki dostęp do Twojego ogłoszenia. Jeśli więc potrzebujesz transportu niepełną ciężarówką, wybierz kategorię Ładunki, a następnie podkategorię Niepełna ciężarówka. Alternatywą do transportu niepełną ciężarówką jest transport pełną ciężarówką, nazywany również transportem FTL (skrót ten pochodzi od angielskiego określenia „full truck load”, czyli przewóz całonaczepowy). Różnica dotyczy przede wszystkim rozmiaru ładunku. Jeśli masz do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie wymaga dużej ilości przestrzeni i wykorzystania pełnej ciężarówki, kategoria Niepełna ciężarówka jest dla Ciebie odpowiednia.

Do opisywania tego typu transportu używa się również określenia „transport LTL”. Skrót LTL pochodzi z języka angielskiego, od słów „Less Than Truckload”. Oznacza to, że podczas transportu wykorzystuje się tylko pewną część przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przewoźnik, który realizować ma zlecenie dotyczące transportu LTL, musi dysponować samochodem ciężarowym. Samochody ciężarowe charakteryzują się przede wszystkim tym, że ich waga przekracza 3,5 tony. Niektóre samochody ważące mniej niż 3,5 tony również mogą być do nich zaliczane, jednak spełniać muszą innego wymogi ustawowe. Samochody ciężarowe należą do kategorii N. Kategoria N to pojazdy czterokołowe, zaprojektowane i przeznaczone do przewożenia ładunków. W skład całej kategorii N wchodzą 4 podkategorie. Pojazdy należące do różnych podkategorii różnią się masą maksymalną. Kategoria N1 to pojazdy, których masa maksymalna jest mniejsza niż 3,5 tony. Kategoria N2 składa się z pojazdów o masie maksymalnej wynoszącej od 3,5 do 12 ton. Samochody należące do kategorii N3 mają masę maksymalną wyższą niż 12 ton. Samochody ciężarowe różnią się nie tylko masą. Do transportu LTL wykorzystuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe. Należeć do nich mogą na przykład ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe czy ciężarowe kontenery. Często spotyka są samochody ciężarowe typu firanka. Firanka to specyficzny typ nadwozia. Boczne powierzchnie nadwozia przysłonięte są kurtyną – firanką. Zostaje ona zsunięta podczas załadunku i rozładunku, a podczas transportu chroni ładunek. Dodatkowo ładunek zabezpiecza się pasami przymocowanymi do części samochodu. Innym przykładem nadwozia charakteryzują się samochody typu furgon. Nadwozie furgonowe jest zamknięte. Samochody wyposażone w takie nadwozie mają sztywny dach. Drzwi tylne są odchylane. Czasami odchylane są również drzwi boczne. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewożonego ładunku.
Opisując swoją przesyłkę, podaj jak najwięcej szczegółów. Dzięki temu przewoźnicy będą mogli stwierdzić, czy są w stanie zrealizować Twoje zlecenie i trafnie wycenić koszt transportu. Podaj dokładne parametry przeznaczonego do przewiezienia ładunku, podaj wagę i wymiary. W ogłoszeniu powinna również znaleźć się informacja o tym, czy ładunek umieszczony jest na paletach i czy jest zapakowany. Jeżeli ładunek jest zapakowany, powinieneś/aś również opisać opakowanie. Nie zapomnij o tym, aby określić, czy interesuje Cię tylko transport, czy transport wraz z załadunkiem i rozładunkiem. Informacja ta jest bardzo ważna dla przewoźników. Dzięki niej mogą ocenić ilość czasu potrzebną na realizację zlecenia, a także wyznaczyć odpowiednią cenę za usługę. Transport wraz z rozładunkiem i rozładunkiem kosztuje więcej niż sam przewóz. W swoim ogłoszeniu musisz również określić trasę oraz terminy transportu. Jeśli daty nie są dokładnie znane lub nie zależy Ci na zrealizowaniu transportu w ściśle określonym czasie, zaznacz, że termin jest elastyczny. W „Informacjach dodatkowych” zamieść wszelkie nie pasujące do innych formularza informacje dotyczące zlecanego przez Ciebie transportu niepełną ciężarówką. Odpowiednie opisanie przesyłki ułatwi realizację transportu, uchroni Cię przed nieporozumieniami i stratą czasu. Poza tym, przed wyborem oferty od przewoźnika warto zapoznać się z jego profilem, sprawdzić, jakimi samochodami ciężarowymi dysponuje i jakiego typu usługi oferuje. W razie pytań możesz wysyłać wiadomości do przewoźników. Aby mieć pewność, że ładunek jest bezpieczny, warto sprawdzić czy przewoźnik posiada ubezpieczenie.
Koszt transportu niepełną ciężarówką uzależniony jest od kilku czynników. Wpływ na cenę transportu doładunkowego ma odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku, termin realizacji usługi (cena może być wyższa, jeśli transport trzeba zrealizować na przykład w święta), czas potrzebny na załadunek i rozładunek, a także waga i wymiary ładunku.