Ile kosztuje transport łóżka?

Planujecie wymienić swoje stare niewygodne łóżko na lepszy model? A może meblujecie nowe mieszkanie? Prędzej czy później, trzeba będzie się zorientować jak je przewieźć zwłaszcza, że nie wszystkie sklepy i salony meblowe gwarantują transport. Ten temat jest szczególnie ważny, gdy kupujecie łóżko używane.

Zdarza się, że kierowcę i samochód organizuje salon meblowy – jednak pewnie nieraz wydawało Ci się, że można by było to zorganizować taniej, lepiej i szybciej. Jasne!

Potrzeba tylko większej ilości ofert od przewoźników, z których można wybrać najlepszą ofertę. Piszę o tym w dalszej części artykułu.

 

Średnia cena transportu łóżka w Polsce

 

Jeśli transportujesz łóżko na trasie krótszej niż 200 km możesz spodziewać się średniej ceny   ok. 170 zł  (ok.1,4 zł/km) 

 

Musisz przewieźć łóżko na dłuższej trasie? Jeśli odcinek jest dłuższy niż 200 hm zapłacić  około 210 zł (ok.0,6 zł/km) 

 

WAŻNE
Średni cena transportu łóżka, niezależnie od długości trasy to ok.200zł (ok.0,8 zł/km)

 

Przeprowadzasz się? Szansa, że będzie trzeba przetransportować łóżko jest jak widzisz bardzo duża ! 🙂

Możesz też znaleźć przewoźników, którzy i tak jadą z innymi przesyłkami w Twoim kierunku lub na tej trasie, na której musisz przewieźć swoje łóżko! Skorzystasz na niższej cenie, a  przewoźnik jest zadowolony ponieważ nie wraca „na pusto” lub po prostu zużywa całe miejsce w swoim samochodzie i zarabia na tym więcej.

Nie wiesz jak przygotować łóżko do transportu?

Zerknij tutaj: https://clicktrans.pl/blog/jak-zorganizowac-transport-lozka/– w tym artykule dokładnie tłumaczymy jak przygotować łóżko do transportu z przewoźnikiem, jakie materiały przydadzą się do zabezpieczenia łóżka i co zrobić, żeby łóżko dojechało na miejsce bez szwanku.

Średnia cena transportu łóżka na trasach międzynarodowych

Planujecie przewieźć łóżko z Polski do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii lub innych krajów Unii Europejskiej?

Średnia cena transportu łóżka w tym wypadku będzie wynosiła  ok. 490zł (ok.0,55zł/km)   

Przykładowe zlecenia transportu łóżek w Polsce i z granicą

Firmy transportowe są w stanie przewieźć łóżka każdej wielkości, składające się z różnych elementów, łóżka antyczne czy piętrowe. Nie trzeba martwić się o miejsce w samochodzie i odpowiednie ustawienie mebla podczas transportu. Przewoźnicy na co dzień zajmują się transportem mebli, organizowaniem przeprowadzek stąd można liczyć na ich doświadczenie i wiedzę.

 

Łóżko antyczne przewiezione z Występu do Radomia za 270 zł

https://clicktrans.pl/przesylka/lozko-antyczne-rok-1890,193129

 

 

 

 

 

 

Przewóz łóżka dziecięcego z drabinką z Katowic do Warszawy za 120 zł

https://clicktrans.pl/przesylka/przewoz-lozka,146415 

jak przewieźć łóżko dziecięce

 

 

 

 

 

 

Łóżko rozmontowane na 3 części z Reska do Gdańska za 240 zł

https://clicktrans.pl/przesylka/lozko-rozlozone-3-czesci,2157198

 

Jeśli chcesz wycenić transport Twojego łóżka za darmo kliknij przycisk poniżej>>

Jagoda

Piszę o transporcie w różnych odsłonach. Interesuję się aktywnością i wpływem człowieka na świat transportu. Rozwijam również tematykę przewozów międzynarodowych na Clicktrans.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

IQSC Solutions przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności