sonia maladyn

sonia maladyn

Agnieszka

Na blogu piszę o różnych aspektach transportu oraz o tym jak obniżyć jego koszty i sensownie go organizować. Interesuje mnie ekologiczne oblicze transportu i to jak w skali mikro możemy mieć na nie wpływ. Od 2010 roku rozwijam serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl.

2 komentarze

  1. Staszek pisze:

    Witam, chciałem się dowiedzieć czy korzystanie z
    waszego portalu jest bezpieczne. Niepokoję mnie komentarze które znajduję w sieci na temat zagubionych ładunków, a do tego zauważyłem że ze strony FB usuwacie niewygodne wiadomości .

    Staszek

  2. Jagoda Ratajczak pisze:

    Staszek! Korzystanie z Clicktrans jest jak najbardziej bezpieczne. Wszystkie firmy transportowe działające w serwisie są najpierw weryfikowane przez zespół Obsługi Klienta. Aby dodatkowo upewnić się czy przewoźnik rzetelnie wykonuje zlecenia, polecam wejść na profil danego przewoźnika i sprawdzić ilość wykonanych zleceń oraz pozytywnych komentarzy od jego klientów. Warto też zwrócić uwagę na symbol Top Transportera na profilu przewoźnika – otrzymują go niezawodni przewoźnicy, którzy zdobyli zaufanie naszych użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

IQSC Solutions przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności