Firma transportowa Gorzów Wielkopolski

Profil przewoźnika

Mirosław P. (0) ID firmy: 1448

Ocena:

Ilość komentarzy:

Ilość transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 16-02-2011

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

WITAM.POSZUKUJĘ ZLECEŃ DO PRZEWOZU TOWARÓW LUB OSÓB NA TERENIE POLSKI A TAKŻE EUROPY CENY KONKURENCYJNE.-PRZEWÓZ TOWARÓW MERCEDES SPRINTER 1500 KG MOŻLIWOŚĆ PODPIĘCIA PRZYCZEPY 2 OSIOWEJ-PRZEWÓZ TOWARÓW CITROEN JUMPER MAX 1400 KG-PRZEWÓZ OSÓB MAX. 8 MERCEDES SPRINTER-PRZEWÓZ OSÓB MAX.7 CITROEN JUMPY KLIMATYZOWANY-ORGANIZUJĘ TAKŻE WYJAZDY PO AUTA NA TEREN NIEMIEC A TAKŻE BELGII-TRANSFERY NA LOTNISKA INDYWIDUALNE I GRUPOWE

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Przesyłka od serca

 
Pomagasz? Clicktrans.pl pomoże Ci znaleźć Uczynnych Przewoźników, którzy pozwolą Ci zaoszczędzić na transporcie darowizn, sprzętu lub wyposażenia Twojej placówki.

Przesyłka od serca

Przesyłki od Serca to program adresowany do fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, hospicjów, domów społecznych, domów dziecka i wszelkich organizacji dobroczynnych. Przesyłki od serca mają stanowić pomoc przy realizacji celów statutowych i nieodpłatnej działalności placówek, instytucji i organizacji dobroczynnych.

Zarejestruj się i prześlij nam pełną nazwę oraz adres Twojej organizacji, odpis KRS lub NIP i REGON oraz krótki opis działalności i dane osoby kontaktowej na obsluga.klienta@clicktrans.pl. Gdy zweryfikujemy Twoje konto, będziesz mógł wystawić zlecenie transportu, które zostanie wyróżnione jako Przesyłka od serca. Wystawiając przesyłkę, nie zapomnij dodać informacji o tym, komu ona pomoże - najlepiej dodaj zdjęcia.

Uczynni Przewoźnicy zaoferują swoją pomoc przy przewozie wystawionych przedmiotów – będą to sprawdzone firmy transportowe, które i tak jadą już w wybranym kierunku. Gdy paczka zostanie dostarczona, pamiętaj o tym, aby się odwdzięczyć – pozostawiając pozytywny komentarz na profilu przewoźnika pomagasz mu budować dobrą reputację.
Zobacz pozostałe porady