Firma transportowa Słowik k/Częstochowy

Profil przewoźnika

Kamil P. (0) ID firmy: 1573

Ocena:

Ilość komentarzy:

Ilość transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 12-03-2011

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Firma PROGRES Mieczysław Pyziak działa na rynku transportowym od 1994 roku, posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do transportu samochodowego rzeczy(licencję, certyfikat, ubezpieczenie OCP, ADR, zezwolenia na transport do krajów nie będących członkami Unii Europejskiej).-Posiadamy własny tabor samochodowy od 0,1 do 25 ton ładowności. -Poprzez dostęp do największych w Europie giełd ładunków mamy szereg możliwości dopasowania Państwa ładunek do odpowiedniego transportu.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jakiego rodzaju przesyłki można wystawiać na Clicktrans.pl?

Dowolne. Na Clicktrans.pl można wystawić praktycznie cokolwiek co wymaga przewiezienia. Znajdziesz tu usługi transportowe dowolnego rodzaju, począwszy od przewiezienia zwykłej paczki do specjalistycznych  usług transportowych.

Wystawiając przesyłkę masz do wyboru listę najbardziej popularnych kategorii przesyłek. Jeżeli żadna z kategorii nie pasuje do Twojej przesyłki, po prostu wybierz kategorię Inne.

Jedyne ograniczenie dotyczy przesyłek, których transport narusza obowiązujące przepisy prawa (więcej na ten temat: Regulamin > Artykuł 4. Przesyłki.
Zobacz pozostałe porady