Firma transportowa Sosnowiec

Profil przewoźnika

Malwina K. (0) ID firmy: 2242

Ocena:

Liczba komentarzy:

Liczba transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 25-06-2011

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Agencja Handlowo Usługowa ?BAZAREK? została założona do zaoferowania profesjonalnych usług dla klientów indywidualnych, którzy są zajęci swoją karierą, brakuje im czasu, firm które chcą obniżyć koszty.To nowoczesna firma zajmującą się kompleksową obsługą zarówno firm, jak też klientów indywidualnych w zakresie transportu, montażu, napraw mebli, obsługi reklamacyjnej, dystrybucji środków czystości ? jesteśmy oficjalnym Dystrybutorem firmy ?FORLUX?.Stawiamy na nowoczesność i kompleksowość obsługi. Staramy się, żeby nasi Klienci jak najlepiej wspominali wizytę Naszej ekipy u siebie w domu, dlatego też każda czynność wykonywana jest przez Nas z ogromną starannością.Oferujemy usługi w przystępnych cenach oraz sprawdzony, wysoki poziom.Pamiętaj! Naszym celem jest ułatwić Ci życie.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jakie korzyści daje mi Clicktrans.pl?

Jakie korzyści daje mi Clicktrans.pl?  Oszczędność


Twoje ogłoszenie trafia do tysięcy firm transportowych, co pozwala znaleźć firmę, która i tak jedzie tą samą trasą i może przewieźć Twoją przesyłkę przy okazji. Dodatkowo, ponieważ oferty są składane w formie aukcji w dół, masz pewność że otrzymasz najkorzystniejsze propozycje.
 

Jakie korzyści daje mi Clicktrans.pl? Wygoda i oszczędność czasuPrzewoźnicy sami złożą Ci swoje oferty, z których będziesz mógł wybrać najbardziej odpowiednią. Nie tracisz czasu na szukanie, telefony i porównywanie ofert. 
 

Jakie korzyści daje mi Clicktrans.pl?BezpieczeństwoWszyscy Przewoźnicy są przez nas zweryfikowani. Dodatkowo, dzięki komentarzom innych użytkowników możesz wybierać sprawdzonych i rzetelnych Przewoźników.
Więcej: Dlaczego Clicktrans.pl jest bezpieczny?
 

Jakie korzyści daje mi Clicktrans.pl? Jest darmowyWystaw ogłoszenie za darmo i wybierz najlepszą ofertę transportu.
 

Jakie korzyści daje mi Clicktrans.pl?Ekologiczne rozwiązanie33% przejazdów w Polsce to tzw. puste przebiegi. Korzystając z Clicktrans.pl pomagasz zmniejszyć ich liczbę, a dzięki temu samym emisję CO2.
Więcej: Clicktrans.pl i ekologiczny transport.
 
Zobacz pozostałe porady