Firma transportowa Wola Filipowska

Profil przewoźnika

Edyta R. (1) ID firmy: 2294

0% Pozytywnych komentarzy

Zobacz komentarze

Ocena:

Liczba komentarzy:

Liczba transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 06-07-2011

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Interesuje Cię sprawne, szybkie i bezpieczne przesłanie paczki lub innej przesyłki do WIELKIEJ BRYTANII? A może chcesz przesłać paczkę z Wysp do Polski? Jeśli nie chcesz przepłacać skorzystaj z naszych usług! Jesteśmy firmą świadczącą usługi transportowe działającą na rynku krajowym i międzynarodowym.Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym Klientom tanich i szybkich przesyłek od drzwi do drzwi. Paczki dostarczamy w każdy zakątek Polski, i innych krajów Unii Europejskiej

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Opinie (1)

Negatywny

Kurier po przybyciu na miejsce stwierdził, że nie ma jak załadować motocykla i nie bardzo miałby jak bo zamocować podczas transportu. Obiecał podesłać inny transport i się do tej pory nie odezwał. Usługa nie została wykonana. Straciłem cenny czas i spędziłem urlop w Polsce bez motocykla. Kompletny brak profesjonalizmu!!!

[Odpowiedź z: 8 lip 2012, 11:26

Przy zamawianiu usługi klient poinformował że Motocykl waży 150kg, po przybyciu na miejsce okazało się że waga to 300kg, dwóch kierowców nie było w stanie załadować go na busa z plandeką bez windy.]

Negatywny
Od: Piotr B. (0) 14-08-2011

Dotyczy przesyłki:

Motocykl turystyczny

Porada

Jak edytować moje ogłoszenie o przesyłce?

1. Zaloguj się
2. Przejdź do strony Moje konto > Moje przesyłki i kliknij link Edytuj obok przesyłki, którą chcesz zmienić. Możesz to zrobić bezpośrednio na stronie swojego ogłoszenia.
3. Po zakończeniu edycji wybierz Zapisz zmiany.

W przypadku jeśli masz aktywne oferty na swoim ogłoszeniu, przewoźnicy zostaną poinformowaniu mailowo o tym, że dokonałeś edycji swojej przesyłki.

Zobacz pozostałe porady