Firma transportowa OSIEK

Profil przewoźnika

Jarosław N. (1) ID firmy: 2481

100% Pozytywnych komentarzy

Zobacz komentarze

Zweryfikowany przewoźnik OSIEK

Zweryfikowany przewoźnik

Ocena:

Liczba komentarzy:

Liczba transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 11-08-2011

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

FIRMA TRANSPORTOWO KURIERSKA,POSIADAM WPIS DO REJESTRU OPERATORÓW POCZTOWYCH NIEZBĘDNY DO OBSŁUGI KURIERSKIEJ .POSIADAM OPLA VIVARO BLASZAK DŁ 2,80 WYS. 1,40 ŁADOWNOŚĆ 1300 KG FAKTURA VAT ,ATRAKCYJNA STAWKA .Jestem kierowcą zawodowym z kat B,C,E i wszystkimi badaniami oraz szkoleniami dopuszczającymi do pracy na stanowisku kierowcy. ZAPRASZAM

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Opinie (1)

Pozytywny

Dziękuję bardzo. Serdecznie polecam firmę - szybko, rzetelnie, pełna satysfakcja!

Pozytywny
Od: Tomek U. (1) 27-12-2011

Dotyczy przesyłki:

transport kanapy

Zwrotny komentarz:

Pokaż

Ten przewoźnik zrealizował ostatnio zlecenia:

Przeprowadzki
Przeprowadzka z Bydgoszcz, Polska
Przeprowadzka do Poznań, Polska

proszę o transport kanapy, o dlugosci 180cm i szerokosci 120cm oraz fotela (lekka konstrukcja), pralka 60x40x80cm

Porada

Przesyłka od serca

 
Pomagasz? Clicktrans.pl pomoże Ci znaleźć Uczynnych Przewoźników, którzy pozwolą Ci zaoszczędzić na transporcie darowizn, sprzętu lub wyposażenia Twojej placówki.

Przesyłka od serca

Przesyłki od Serca to program adresowany do fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, hospicjów, domów społecznych, domów dziecka i wszelkich organizacji dobroczynnych. Przesyłki od serca mają stanowić pomoc przy realizacji celów statutowych i nieodpłatnej działalności placówek, instytucji i organizacji dobroczynnych.

Zarejestruj się i prześlij nam pełną nazwę oraz adres Twojej organizacji, odpis KRS lub NIP i REGON oraz krótki opis działalności i dane osoby kontaktowej na obsluga.klienta@clicktrans.pl. Gdy zweryfikujemy Twoje konto, będziesz mógł wystawić zlecenie transportu, które zostanie wyróżnione jako Przesyłka od serca. Wystawiając przesyłkę, nie zapomnij dodać informacji o tym, komu ona pomoże - najlepiej dodaj zdjęcia.

Uczynni Przewoźnicy zaoferują swoją pomoc przy przewozie wystawionych przedmiotów – będą to sprawdzone firmy transportowe, które i tak jadą już w wybranym kierunku. Gdy paczka zostanie dostarczona, pamiętaj o tym, aby się odwdzięczyć – pozostawiając pozytywny komentarz na profilu przewoźnika pomagasz mu budować dobrą reputację.
Zobacz pozostałe porady