Firma transportowa WARSZAWA

Profil przewoźnika

Maya T. (0) ID firmy: 2584
Zweryfikowany przewoźnik WARSZAWA

Zweryfikowany przewoźnik

Ocena:

Liczba komentarzy:

Liczba transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 01-09-2011

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

oferujemy tani transport dla osób prywatnych oraz firm.obsługujemy całą Europę.jesteśmy firmą odpowiedzialną. i poważnie traktującą klientów, oferujemy kompleksową obsługę całego transportu, również przeprowadzki na całą Europę.klienci nam zaufali i otrzymujemy bardzo dużo korespondencji z podziękowaniami.ubezpieczamy wszystko oraz zapewniamy szybki i w pełni bezpieczny transport niezależnie do jakiego kraju.ceny zawsze są negocjowane i nie są wysokie.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jak zaakceptować ofertę?

Aby skorzystać z oferty Przewoźnika użyj przycisku "Akceptuj ofertę" na stronie swojej przesyłki (pamiętaj, że musisz być zalogowany).

Wybierając ofertę wybierasz jednocześnie Przewoźnika, któremu chcesz zlecić transport swojej przesyłki. Automatycznie otrzymasz jego dane kontaktowe na swoją skrzynkę e-mail. Jednocześnie wybrany Przewoźnik otrzymuje Twoje dane kontaktowe i zostaje poinformowany o Twojej akceptacji oferty. Skontaktuj się z nim, aby zrealizować usługę transportową.

W momencie akceptacji oferty zawierasz z Przewoźnikiem umowę i zobowiązujesz się do do zlecenia mu usługi transportowej. Wszelkie wątpliwości co do szczegółów transportu należy wyjaśnić przed akceptacją oferty (patrz:
Jak skontaktować się z Przewoźnikiem?).

Pamiętaj, aby wystawić Przewoźnikowi komentarz i ocenę po zakończeniu współpracy.Zobacz pozostałe porady