Firma transportowa Warszawa

Profil przewoźnika

Marek C. (0) ID firmy: 295
Zweryfikowany przewoźnik Warszawa

Zweryfikowany przewoźnik

Ocena:

Ilość komentarzy:

Ilość transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 04-05-2010

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Oferujemy profesjonalny transport koni. Ponieważ na co dzień pracujemy z końmi, dlatego przez okres ponad 10 lat zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoli profesjonalnie i bezpiecznie przewieść Państwa konie w dowolne miejsce w kraju i Europie. Służymy także pomocą przy bezstresowym załadunku. Państwa konie będą podróżowały w przestronnej i bezpieczniej przyczepie marki Bockmann. Przy transporcie Państwa koni zapewniamy także ochraniacze transportowe.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Co zrobić, aby otrzymać oferty transportu?

To bardzo łatwe.

Po prostu wystaw przesyłkę za darmo i już po chwili zaczniesz otrzymywać oferty od sprawdzonych Przewoźników (Jak wystawić przesyłkę?).

Otrzymasz korzystne oferty, dzięki którym możesz oszczędzić nawet do 60% kosztów transportu.
Dlaczego? Twoje ogłoszenie trafia do tysięcy firm transportowych, co pozwala znaleźć firmę, która i tak jedzie tą samą trasą i może przewieźć Twoją przesyłkę przy okazji. Dodatkowo, ponieważ oferty są składane w formie aukcji w dół, masz pewność że otrzymasz najkorzystniejsze propozycje.

Gdy otrzymasz oferty będziesz mógł wybrać tą, która najbardziej Ci odpowiada (więcej: Jak zaakceptować ofertę?). Jeśli nie chcesz, nie musisz wybierać żadnej oferty.
Zobacz pozostałe porady