Firma transportowa WARSZAWA

Profil przewoźnika

Marek T. (0) ID firmy: 3208

Ocena:

Liczba komentarzy:

Liczba transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 14-12-2011

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

OFERUJĘ USŁUGI PRZEWOZOWE SAMOCHODEM MERCEDES SPRINTER MAX BLASZAK . PRZEWOZY NA TERENIE KRAJU I ZAGRANICZNE . POSIADAM UBEZPIECZENIE M.O.C.P.K. WYSTAWIAM FAKTURY VAT . GWARANTUJĘ PUNKTUALNOŚĆ , SOLIDNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ . NIE KARANY ORAZ BEZ NAŁOGÓW . JĘZYK ANGIELSKI . DYSPOZYCYJNY , CHĘTNIE PODEJMĘ STAŁE ZLECENIA I WSPÓŁPRACĘ . POLECAM SIĘ I POZDRAWIAM .

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jak zaakceptować ofertę?

Aby skorzystać z oferty Przewoźnika użyj przycisku "Akceptuj ofertę" na stronie swojej przesyłki (pamiętaj, że musisz być zalogowany).

Wybierając ofertę wybierasz jednocześnie Przewoźnika, któremu chcesz zlecić transport swojej przesyłki. Automatycznie otrzymasz jego dane kontaktowe na swoją skrzynkę e-mail. Jednocześnie wybrany Przewoźnik otrzymuje Twoje dane kontaktowe i zostaje poinformowany o Twojej akceptacji oferty. Skontaktuj się z nim, aby zrealizować usługę transportową.

W momencie akceptacji oferty zawierasz z Przewoźnikiem umowę i zobowiązujesz się do do zlecenia mu usługi transportowej. Wszelkie wątpliwości co do szczegółów transportu należy wyjaśnić przed akceptacją oferty (patrz:
Jak skontaktować się z Przewoźnikiem?).

Pamiętaj, aby wystawić Przewoźnikowi komentarz i ocenę po zakończeniu współpracy.Zobacz pozostałe porady