Firma transportowa LONDON

Profil przewoźnika

Tomasz S. (0) ID firmy: 341

Ocena:

Ilość komentarzy:

Ilość transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 13-05-2010

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

UBEZPIECZONY TRANSPORT NA TERENIE UK - EU - PL WATFORD, LONDYN, WIELKA BRYTANIA, EUROPA Naszym celem jest zapewnienie swoim klientom, szybkiego i bezpiecznego transportu wszelkich przedmiotów dużych i małych na terenie Wielkiej Brytanii, ale także całej Europy, w tym do i z Polski. Jesteśmy legalnie zarejestrowaną firmą oraz posiadamy ubezpieczenie PUBLIC LIABILITY na wykonywane usługi oraz zabezpieczające Twoje mienie. Wszelkie informacje na temat ceny czy możliwego terminu wykonania usługi otrzymasz szybko kontaktując się bezpośrednio za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie, mozesz wysłac też sms z zapytaniem, a my do Ciebie oddzwonimy. Nasza oferta. - Transport lokalny na terenie UK oraz cała Europa, w tym do, i z Polski. - Przeprowadzki na terenie Londynu, UK, EU oraz do i z Polski. - Przewóz mebli oraz rzeczy. - Transport motocykli, skuterów, quadów etc. - Przewóz materiałów i rzeczy zakupionych np. w IKEA, B&Q etc. + możliwość montażu u klienta. - Przewóz drobnego sprzętu i materiałów budowlanych. Ponadto oferujemy usługi w zakresie: Zaopatrzenie dla Polskich sklepów w UK bezpośrednio z Polski, dostarczamy towary zakupione u Polskich dostawców. Zaopatrzenie dla warsztatów samochodowych i serwisów naprawczych w UK bezpośrednio z Polski. - WYSTARCZY WYSŁAC SMS Z ZAPYTANIEM, MY ODDZWONIMY DO CIEBIE !!!

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jakiego rodzaju przesyłki można wystawiać na Clicktrans.pl?

Dowolne. Na Clicktrans.pl można wystawić praktycznie cokolwiek co wymaga przewiezienia. Znajdziesz tu usługi transportowe dowolnego rodzaju, począwszy od przewiezienia zwykłej paczki do specjalistycznych  usług transportowych.

Wystawiając przesyłkę masz do wyboru listę najbardziej popularnych kategorii przesyłek. Jeżeli żadna z kategorii nie pasuje do Twojej przesyłki, po prostu wybierz kategorię Inne.

Jedyne ograniczenie dotyczy przesyłek, których transport narusza obowiązujące przepisy prawa (więcej na ten temat: Regulamin > Artykuł 4. Przesyłki.
Zobacz pozostałe porady