Firma transportowa Raszyn

Profil przewoźnika

Krzysztof K. (0) ID firmy: 569

Ocena:

Ilość komentarzy:

Ilość transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 26-07-2010

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Jesteśmy Firmą specjalizującą się usługach transportowych samochodami od 1 do 24 ton, ze szczególnym uwzględnieniem terenu Polski centralnej, Pomorza Zachodniego, Kujaw, Pomorza Gdańskiego i MazurSpecjalizujemy się w szybkim, pewnym transporcie na busach do 1,5 tony.Nasza sieć transportowa liczy kilkadziesiąt aut w kilkunastu miastach Polski: Szczecinie, Bydgoszczy, Olsztynie, Gdańsku, Poznaniu, Koszalinie i Warszawie. Posiadamy połączenia z miastami Polski południowej.Wykonujemy ponad 20 codziennych zleceń (6 razy w tygodniu, ok.310 kalendarzowych dni jazdy w roku) na trasach krajowych i kilka na trasach z Polski do Niemiec.Mamy podpisane umowy z dużymi Firmami na stałe zlecenia na terenie Polski i Unii Europejskiej.Doświadczenie nabyte w czasie 12 letniej praktyki pozwala Nam zapewnić gwarancje wykonania zlecenia i bezpieczeństwo o powierzony towar.Posiadamy ubezpieczenie OCP na przewozy krajowe i międzynarodowe.Gwarantujemy nadzór nad zleceniem, doświadczonych kierowców i preferencyjne stawki dla stałych klientów.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Otrzymane oferty

Na stronie swojego ogłoszenia możesz sprawdzić oferty transportu złożone przez Przewoźników. Znajdziesz je w sekcji "Oferty od Przewoźników":


Zawsze gdy otrzymasz nową ofertę zostaniesz powiadomiony e-mailem.

Jeżeli otrzymałeś korzystną ofertę transportu, wybierz ją przyskiem Akceptuj ofertę. Więcej informacji: Jak zaakceptować ofertę?.

Zobacz pozostałe porady