Firma transportowa Szczucin

Profil przewoźnika

Tomasz L. (2) ID firmy: 757820

50% Pozytywnych komentarzy

Zobacz komentarze

Przewoźnik Szczucin
Pozytywne komentarze: 1
Neutralne 0
Negatywne 1
Ilość komentarzy: 2
Ilość transakcji: 11
Ocena: 50/100
Zweryfikowany przewoźnik Szczucin

Zweryfikowany przewoźnik

Data rejestracji: 01-03-2018
Poproś o ofertę

Opinie(2)

Typ Od Komentarz Dotyczy przesyłki Zwrotny komentarz

Pozytywny
Joanna G. (1)
02-04-2018, 22:37
Super współpraca. Przesyłka dostarczona na czas i bez problemu.Polecam! Szwecja

Negatywny
Anna P. (0)
31-03-2018, 17:17
Przewoźnik nie odebrał towaru w wyznaczonym terminie, nie skontaktował sie że nie załaduje towaru. W dniu dostawy brak jakiegokolwiek kontaktu z jego strony. Zdecydowanie nie polecam tej firmy, brak profesjonalizmu z ich strony. Uwaga na ta firmę!! paleta euro

Porada

Link do strony www z opisem przedmiotu

Jeżeli opis lub zdjęcia Twojej przesyłki można znaleźć na innej stronie internetowej (np. aukcji Allegro, eBay, na stronie sklepu internetowego, itp.) możesz taką informacją umieścić w polu Informacje dodatkowe. 

Dzięki dodatkowym informacjom Przewoźnikom będzie łatwiej dokładnie ocenić koszt transportu. W rezultacie otrzymasz więcej ofert i będą one dokładniejsze, a to zwiększa Twoje szanse na uzyskanie niższej ceny transportu.

Clicktrans.pl może być bardzo pomocny podczas kupowania przedmiotów przez Internet. W łatwy sposób uzyskujesz informację ile będzie Cię kosztował transport kupionego przedmiotu np. mebli, motocykla, itp. Jeśli zdecydujesz się kupić przedmiot będziesz już posiadał oferty taniego transportu, więc nie będziesz tracić czasu na jego szukanie i organizowanie. Wystawienie przesyłki na Clicktrans.pl jest niezobowiązujące, dlatego nic się nie stanie jeśli ostatecznie nie kupisz rozważanego przedmiotu.


Zobacz pozostałe porady