Firma transportowa Dzisna

Profil przewoźnika

Mariusz M. (0) ID firmy: 770

Ocena:

Ilość komentarzy:

Ilość transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 21-09-2010

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

:Przeprowadzki z Noszeniem lub bez:Przeprowadzki Prywatne oraz Firm:Przewóz rzeczy nietypowych,szklanych itp.:Montaż mebli oraz prace porządkowe:Wywóz starych mebli,wanien,kuchenek itp.:Przewóz mat.budowlanych i tartacznych :Oraz wszelkich towarów max do 2Ton:Rozbiórka konstrukcji stalowych itp.:Wyburzenia ścian-budynków pieców itp.:Na życzenie Faktura Vat:Obszar Działania Zachodniopomorskie oraz Kraj-Zagranica:Nasze Bazy Szczecin-Gryfice-Świnoujście

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Co zrobić, aby otrzymać oferty transportu?

To bardzo łatwe.

Po prostu wystaw przesyłkę za darmo i już po chwili zaczniesz otrzymywać oferty od sprawdzonych Przewoźników (Jak wystawić przesyłkę?).

Otrzymasz korzystne oferty, dzięki którym możesz oszczędzić nawet do 60% kosztów transportu.
Dlaczego? Twoje ogłoszenie trafia do tysięcy firm transportowych, co pozwala znaleźć firmę, która i tak jedzie tą samą trasą i może przewieźć Twoją przesyłkę przy okazji. Dodatkowo, ponieważ oferty są składane w formie aukcji w dół, masz pewność że otrzymasz najkorzystniejsze propozycje.

Gdy otrzymasz oferty będziesz mógł wybrać tą, która najbardziej Ci odpowiada (więcej: Jak zaakceptować ofertę?). Jeśli nie chcesz, nie musisz wybierać żadnej oferty.
Zobacz pozostałe porady