Firma transportowa Wrocław

Profil przewoźnika

Arkadiusz F. (0) ID firmy: 990

Ocena:

Ilość komentarzy:

Ilość transakcji:

Pozytywne komentarze:

Neutralne:

Negatywne:

Data rejestracji: 21-11-2010

Chcesz otrzymać ofertę od tego Przewoźnika?

Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Zapraszam państwa do skorzystania z usług firmy TRANSSPEEDŚwiadczymy usługi transportowe na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Współpracujemy z największym salonem meblowym na Dolnym Śląsku, gdzie dostarczamy klientom meble wraz z wniesieniem, oraz wykonujemy montaże dostarczonego przez nas towaru. Realizujemy także przeprowadzki klientów indywidualnych oraz firm na terenie całego kraju. Dzięki konkurencyjnym cenom, profesjonalizmowi i rzetelności, posiadamy dużą grupę stałych klientów, dla których świadczyliśmy usługi w trakcie czterach lat naszej działalności.Posiadamy własne samochody dostawcze Mercedes Sprinter o ładowności 2 ton i wymiarach skrzyni (4,2m*2,2m*2,2m,) a także samochód marki Man o ładowności do 7 ton i wymiarach skrzyni (8m*2,5m*2,5m). Wszystkie nasze samochody są dostosowane do przewozu mebli oraz kruchych i delikatnych rzeczy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Weryfikacja konta

W celu zapewnienia bezpieczeństwa przesyłek, wszyscy Przewoźnicy zarejestrowani na Clicktrans podlegają procesowi weryfikacji.

Weryfikacja składa się z dwóch etapów:
1) Potwierdzenia danych firmy
2) Przelewu weryfikacyjnego

Firma powinna prowadzić aktywną działalność od co najmniej 3 miesięcy.

Weryfikacja firmy zarejestrowanej w Polsce:
 
  1. Uzupełnij profil Przewoźnika (Mój profil > Dane firmy).
    Należy podać również numer telefonu, na który zadzwonimy, aby zweryfikować konto.
  2. Dokonaj przelewu na 1 PLN. Kwota 1 PLN zostanie dodana do Twojego salda.

Ważne: Przelew musi być wysłany z konta firmowego. 

Weryfikacja firmy zarejestrowanej za granicą:
  1. Uzupełnij profil Przewoźnika
  2. Wykonaj płatność kartą na kwotę 1 EUR. Kwota 1 EUR zostanie dodana do Twojego salda.
  3. Jeśli Twoja firma została zarejestrowana poza granicami Polski, prześlij nam dokument potwierdzający wpis do rejestru przedsiębiorców (ewentualnie ubezpieczenie pojazdu lub przewoźnika z danymi Twojej firmy) i dokument potwierdzający tożsamość dyrektora firmy (np. wyciąg z banku/karty płatniczej lub rachunek za media). Prosimy o przesłanie dokumentów w dobrej rozdzielczości. Dokumenty można przesłać za pomocą formularza dostępnego na Clicktrans.pl lub drogą mailową pod adresem obsluga.klienta@clicktrans.pl

Dokumenty nie są udostępniane osobom trzecim. Zleceniodawcy otrzymają jedynie potwierdzenie o weryfikacji konta. Proces weryfikacji zajmuje zazwyczaj 1 dzień (w wyjątkowych przypadkach może to być od 1-3 dni roboczych). 
 
Zobacz pozostałe porady