Firma transportowa Warszawa

Profil przewoźnika

Michał W. (0) ID firmy: 4704
Przewoźnik Warszawa
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Zweryfikowany przewoźnik Warszawa

Zweryfikowany przewoźnik

Data rejestracji: 23-03-2012
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Firma Emka działająca na rynku transportowym do wielu lat zajmuje się obsługą logistyczną firm oraz osób prywatnych. Dodatkowo prowadzimy sklep z materiałami do pakowania paczek, które świetnie nadają się na przeprowadzki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne materiały m.in folię stretch, kartony, folię bąbelkową, taśmy klejące, koperty bąbelkowe.

Usługi, które Państwu oferujemy:
- transport
- spedycja
- przeprowadzki
- odbiór i dostawę towarów
- organizacja odbioru towarów hurtowych
- obsługa sklepów internetowych
- usługowe pakowanie paczek i palet - na życzenie klienta zapakujemy i wyślemy jego towar do klienta. Dotyczy to wysyłki masowej jak i wysyłki pojedynczych przedmiotów
- magazynowanie przedmiotów na czas przeprowadzki

Oferujemy wysyłkę paczek i palet poprzez firmy kurierskie i pocztę polską. Dzięki stałej współpracy oferujemy bardzo niskie i korzystne ceny dla klientów w tym bardzo tanie przesyłki międzynarodowe.Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jakiego rodzaju przesyłki można wystawiać na Clicktrans.pl?

Dowolne. Na Clicktrans.pl można wystawić praktycznie cokolwiek co wymaga przewiezienia. Znajdziesz tu usługi transportowe dowolnego rodzaju, począwszy od przewiezienia zwykłej paczki do specjalistycznych  usług transportowych.

Wystawiając przesyłkę masz do wyboru listę najbardziej popularnych kategorii przesyłek. Jeżeli żadna z kategorii nie pasuje do Twojej przesyłki, po prostu wybierz kategorię Inne.

Jedyne ograniczenie dotyczy przesyłek, których transport narusza obowiązujące przepisy prawa (więcej na ten temat: Regulamin > Artykuł 4. Przesyłki.
Zobacz pozostałe porady