Firma transportowa Lubin

Profil przewoźnika

Krystian K. (0) ID firmy: 3249
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Data rejestracji: 19-12-2011
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Jeżeli potrzebują Państwo firmy, ktora wykona profesjonalnie przeprowadzkę Waszego mieszkania domu lub firmy.,to dobrze trafiliście.Organizujemy Przeprowadzki bardzo szybko, tanio,solidnie i bezstresowo.Działamy głownie na terenie Lubina jak i całego Dolnego Śląska i Polski.Świadczymy usługi transportowe takie jak przewóz mebli AGD,RTV,materiałów budowlanych.Organizujemy pomoc przy znoszeniu i wnoszeniu mebli.Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty do godz 20.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.Wystawiam faktury vat.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Co oznaczają liczby i ikonki przy nazwach użytkowników?


Ikonki Przewoźników:

 Co oznaczają liczby i ikonki przy nazwach użytkowników?
Przewoźnik jest użytkownikiem konta firma, czyli jest zarejestrowanym przedsiębiorcą. Dokumenty potwierdzające prowadzoną działalność zostały zweryfikowane. Co oznaczają liczby i ikonki przy nazwach użytkowników?TOP TRANSPORTER

Wyróżnienie to jest przyznawane przewoźnikom na podstawie licznych kryteriów np. przewoźnik musi posiadać co najmniej 40 skutecznych transakcji, co najmniej 20 komentarzy, minimum 95% pozytywnych komentarzy, od pierwszej transakcji przewoźnika minęło co najmniej 60 dni, przewoźnik ma niewielki procent anulowanych transakcji oraz nie ma  problemów z płatnościami.


Co oznaczają liczby i ikonki przy nazwach użytkowników?  Uczynny Przewoźnik
  Przewoźnik, który zrealizował transport dla organizacji dobroczynnej.


Liczba w nawiasie przy nazwie Użytkownika oznacza ilość pozytywnych komentarzy, które otrzymał od innych Użytkowników, którzy zawarli z nim transakcje.

 
 
Zobacz pozostałe porady