Firma transportowa BISKUPICE

Profil przewoźnika

PHUPENERGIA (0)
Przewoźnik BISKUPICE
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Zweryfikowany przewoźnik BISKUPICE

Zweryfikowany przewoźnik

Data rejestracji: 20-07-2012
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Nasza firma powstała w 1998 roku. Początkowo funkcjonowała pod nazwą FHU Agnieszka Kałek i zajmowała się głównie transportem świeżego mięsa oraz kwiatów. W wyniku zmian w 2004 roku firma FHU Agnieszka Kałek została przekształcona w P. H- U P ENERGIA, która swoje usługi świadczy do dziś.
P. H- U P ENERGIA świadczy usługi transportowe oraz spedycyjne. Nasze doświadczenie doprowadziło do stworzenia bardzo dobrze funkcjonującej jednostki logistycznej, która każdego klienta traktuje indywidualnie oraz elastycznie dostosowując się do jego potrzeb, świadcząc tym samym usługi na najwyższym poziomie. Nasza flota pojazdów jak i sieć partnerska pozwala na szybką i dobrze zorganizowaną obsługę firm, niezależnie od kierunku.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Akceptacja Twojej oferty przez Zleceniodawcę

Zleceniodawca wybierając Twoją ofertę decyduje, że chce zlecić transport swojej przesyłki Tobie.
W momencie akceptacji Twojej oferty przez Zleceniodawcę zostaniesz o tym automatycznie poinformowany i otrzymasz jego dane kontaktowe na swoją skrzynkę e-mail. Jednocześnie Zleceniodawca otrzyma Twoje dane kontaktowe. Skontaktuj się z nim, aby zrealizować usługę transportową.

Pamiętaj, że Twoja oferta jest wiążąca. W momencie gdy Zleceniodawca zdecyduje się zaakceptować Twoją ofertę, nie będziesz poproszony o ponowne potwierdzenie swojej oferty. Akceptacja oferty oznacza zawarcie umowy między Tobą a Zleceniodawcą.

W momencie gdy Twoja oferta zostanie zaakceptowana, na Twoim koncie naliczana jest prowizja (dowiedz się więcej: Opłaty Przewoźników»)

Pamiętaj, aby wystawić komentarz i ocenę współpracy Zleceniodawcy (Jak wystawić komentarz Zleceniodawcy?). Poproś również Zleceniodawcę o wystawienie komentarza Tobie. To ważne, ponieważ dzięki pozytywnym komentarzom na Twojej stronie profilowej następni Zleceniodawcy będą o wiele chętniej wybierać Twoje oferty.

Jeżeli Twoja oferta nie jest już aktualna, pamiętaj aby ją wycofać (Jak wycofać ofertę?).

Zobacz pozostałe porady