Firma transportowa Tarnów

Profil przewoźnika

adno (0)
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Data rejestracji: 26-09-2011
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Posiadamy własny transport i wozimy towary po całej Polsce, docieramy również za granicę,specjalizujemy się w transporcie motocykli, quadów i skuterów, nasz kierowca sam załaduje i rozładuje Państwa pojazdy, jednorazowo możemy zabrać nawet 5 dużych quadów (na kołach) - w paczkach więcej, do 10 motocykli (na kołach) - w paczkach więcej, skuterów do 20 sztuk (na kołach) - w paczkach więcej

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Szukanie przesyłek w kraju, mieście lub regionie

Jeżeli chcesz wyszukać przesyłki w obrębie danego kraju, województwa lub miasta skorzystaj z opcji Szukaj w regionie na stronie Przeglądaj przesyłki.

Przykład 1:
Wybierz kraj "Wielka Brytania" i kliknij szukaj aby zobaczyć tylko przesyłki do lub z Wielkiej Brytanii. Jeżeli oprócz tego zaznaczysz obie opcje Nadanie w wybranym regionie i Dostarczenie w wybranym regionie to zobaczysz tylko przesyłki, których adres nadania i dostarczenia leży w Wielkiej Brytanii.

Przykład 2:
Aby wyszukać tylko przesyłki w obrębie województwa mazowieckiego wybierz Województwo: Mazowieckie i zaznacz obie opcje Nadanie w wybranym regionie oraz Dostarczenie w wybranym regionie.


Zobacz pozostałe porady