Firma transportowa Passau

Profil przewoźnika

Dawid F. (0) ID firmy: 6384
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Data rejestracji: 09-07-2012
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Firma ExoticCarParts GbR z siedzibą w Niemczech (Passau) jest firmą specjalizujacą sie dostarczaniem części nowych jak i używanych do samochodów takich marek jak: Porsche, Ferrari, Maserati, Lamborghini, Bentley, Rolls Royce, Bugatti, Mercedes, Aston Martin itp.

Nasza firma specjalizuje się rownież sprzedażą samochodów takich marek jak: (w/w)
Z racji iż sprzedajemy samochody z segmentu (Super Sportowe) posiadamy swój własny specjalistyczny transport (kryty). Specjalistyczny bus do przewozu sportowych aut Ford Transit (Fitzel) najdroższa i najbardziej ceniona firma w europe zajmujaca sie przerabianiem busów (made in Austria).
Chcielibyśmy zaoferowac Państwu możliwosc transportu Państwa samochodu w każdy zakątek Europy jak i tylko Polska, samochodem którego nie znajdą Państwo nigdzie indziej.
Tansport naszym sprzętem jest bezpieczny dla Państwa samochodu dzięki izolacji od warunków atmosferycznych, kamieni oraz zarysowań. Wiecej informacji na telefon. Z poważaniem DF

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jak zaakceptować ofertę?

Aby skorzystać z oferty Przewoźnika użyj przycisku "Akceptuj ofertę" na stronie swojej przesyłki (pamiętaj, że musisz być zalogowany).

Wybierając ofertę wybierasz jednocześnie Przewoźnika, któremu chcesz zlecić transport swojej przesyłki. Automatycznie otrzymasz jego dane kontaktowe na swoją skrzynkę e-mail. Jednocześnie wybrany Przewoźnik otrzymuje Twoje dane kontaktowe i zostaje poinformowany o Twojej akceptacji oferty. Skontaktuj się z nim, aby zrealizować usługę transportową.

W momencie akceptacji oferty zawierasz z Przewoźnikiem umowę i zobowiązujesz się do do zlecenia mu usługi transportowej. Wszelkie wątpliwości co do szczegółów transportu należy wyjaśnić przed akceptacją oferty (patrz:
Jak skontaktować się z Przewoźnikiem?).

Pamiętaj, aby wystawić Przewoźnikowi komentarz i ocenę po zakończeniu współpracy.Zobacz pozostałe porady