Firma transportowa Wola Filipowska

Profil przewoźnika

Edyta R. (1) ID firmy: 2294

0% Pozytywnych komentarzy

Zobacz komentarze

Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 1
Ilość komentarzy: 1
Ilość transakcji: 2
Ocena: 0/100
Data rejestracji: 06-07-2011
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Interesuje Cię sprawne, szybkie i bezpieczne przesłanie paczki lub innej przesyłki do WIELKIEJ BRYTANII? A może chcesz przesłać paczkę z Wysp do Polski? Jeśli nie chcesz przepłacać skorzystaj z naszych usług! Jesteśmy firmą świadczącą usługi transportowe działającą na rynku krajowym i międzynarodowym.Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym Klientom tanich i szybkich przesyłek od drzwi do drzwi. Paczki dostarczamy w każdy zakątek Polski, i innych krajów Unii Europejskiej

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Opinie(1)

Typ Od Komentarz Dotyczy przesyłki Zwrotny komentarz

Negatywny
Piotr B. (0)
14-08-2011, 13:44
Kurier po przybyciu na miejsce stwierdził, że nie ma jak załadować motocykla i nie bardzo miałby jak bo zamocować podczas transportu. Obiecał podesłać inny transport i się do tej pory nie odezwał. Usługa nie została wykonana. Straciłem cenny czas i spędziłem urlop w Polsce bez motocykla. Kompletny brak profesjonalizmu!!!

[Odpowiedź z: 8 lip 2012, 11:26]

Przy zamawianiu usługi klient poinformował że Motocykl waży 150kg, po przybyciu na miejsce okazało się że waga to 300kg, dwóch kierowców nie było w stanie załadować go na busa z plandeką bez windy.

Motocykl turystyczny

Porada

Jak edytować moje ogłoszenie o przesyłce?

1. Zaloguj się
2. Przejdź do strony Moje konto > Moje przesyłki i kliknij link Edytuj obok przesyłki, którą chcesz zmienić. Możesz to zrobić bezpośrednio na stronie swojego ogłoszenia.
3. Po zakończeniu edycji wybierz Zapisz zmiany.

W przypadku jeśli masz aktywne oferty na swoim ogłoszeniu, przewoźnicy zostaną poinformowaniu mailowo o tym, że dokonałeś edycji swojej przesyłki.

Zobacz pozostałe porady