Firma transportowa Piła

Profil przewoźnika

Kazimierz F. (0) ID firmy: 5719
Przewoźnik Piła
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Zweryfikowany przewoźnik Piła

Zweryfikowany przewoźnik

Data rejestracji: 03-06-2012
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

pilartansport firma Complex przewóz osób Niemcy , Holandia , Belgia teren całej Europy Obszarowo zakres naszej działalności obejmuje okolice ;województwa ,wielkopolskie ,kujawsko-pomorskie,lubuskie ,zachodniopomorskie
Nie czekaj zadzwoń zamów przez SMS lub e-mail profesjonalnie niezawodnie w komfortowych i bezpiecznych warunkach przejazd busem VW T5 CARAVELLE RENAULT TRAFIC PASSENGER z Polski do Niemiec Holandii cała Europa Belgi z adresu pod adres od drzwi do drzwi

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jak to działa?

Clicktrans.pl to pierwszy w Polsce internetowy serwis aukcyjny dotyczący usług transportowych.

Jako Przewoźnik otrzymujesz szeroki dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie oraz wygodny kontakt z potencjalnym klientem. Masz dostęp do aktualnej bazy zleceń (codziennie powiadomienia o nowych zleceniach spełniających Twoje kryteria).

Rozpocznij korzystanie z Clicktrans.pl:
1. Zarejestruj się >  (za darmo)
2. Składaj oferty transportu.
3. W momencie akceptacji Twojej oferty przez Zleceniodawcę zostaniesz o tym  poinformowany i otrzymasz jego dane kontaktowe na swoją skrzynkę e-mail.
4. Zbieraj pozytywne komentarze od zadowolonych klientów. Dzięki temu budujesz reputację i wiarygodność swojej firmy i łatwiej jest Ci zdobyć kolejnych klientów.

Założenie konta i dostęp do bazy przesyłek jest całkowicie bezpłatny. Clicktrans.pl pobiera opłaty od Przewoźników dopiero w momencie zdobycia zlecenia (więcej: Opłaty)
Zobacz pozostałe porady