Firma transportowa Toruń

Profil przewoźnika

Paweł . (0) ID firmy: 6509
Przewoźnik Toruń
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Zweryfikowany przewoźnik Toruń

Zweryfikowany przewoźnik

Data rejestracji: 13-07-2012
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

PTD to firma transportowa działająca na terenie Trójmiasta oraz okolic. Firma PTD świadczy usługi na terenie Trójmiasta oraz indywidualne zlecenia na terenie kraju oraz Europy. PTD specjalizuje się w:

- Przeprowadzkach (przeprowadzki indywidualne, firmowe)
- Przewożeniu mienia

W sposób profesjonalny i błyskawiczny przetransportujemy meble, sprzęt elektroniczny, etc. we wskazane przez Państwa miejsce.

Nasza firma transportowa wyróżnia się doskonałą znajomością rynku oraz wysokimi kwalifikacjami pracowników. Cechy te, umożliwiają nam zaoferować Państwu wysoką jakość świadczonych usług, rzetelność, a także terminowość działań oraz konkurencyjne ceny. Nasze usługi kierujemy do najbardziej wymagających osób, które oczekują wysokich standardów wykonania oraz dla klientów poszukujących tanich i oszczędnych rozwiązań.

Specjalizujemy się w realizowaniu nietypowych oczekiwań Naszych Klientów, będąc przy tym do Państwa Dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jakiego rodzaju przesyłki można wystawiać na Clicktrans.pl?

Dowolne. Na Clicktrans.pl można wystawić praktycznie cokolwiek co wymaga przewiezienia. Znajdziesz tu usługi transportowe dowolnego rodzaju, począwszy od przewiezienia zwykłej paczki do specjalistycznych  usług transportowych.

Wystawiając przesyłkę masz do wyboru listę najbardziej popularnych kategorii przesyłek. Jeżeli żadna z kategorii nie pasuje do Twojej przesyłki, po prostu wybierz kategorię Inne.

Jedyne ograniczenie dotyczy przesyłek, których transport narusza obowiązujące przepisy prawa (więcej na ten temat: Regulamin > Artykuł 4. Przesyłki.
Zobacz pozostałe porady