Firma transportowa Dębe Wielkie

Profil przewoźnika

Rafał P. (1) ID firmy: 3671

0% Pozytywnych komentarzy

Zobacz komentarze

Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 1
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 1
Ilość transakcji: 1
Ocena: 0/100
Data rejestracji: 26-01-2012
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Nasza firma istnieje od 2005 roku. Zajmujemy się szybkim transportem ładunków o wadze do 1,5t na terenie całej Europy. Od początku działalności stawiamy na jakość i solidność wykonywanych zleceń w czym pomaga nam trafny wobór środków transportu i kompetentnych pracowników.

Posiadamy pełne ubezpieczenia Public Liability oraz Good in Transit

Zasięgiem naszej działalności obejmujemy wszystki kraje Unii Europejskiej oraz Szwajcarię, Norwegię, Chorwację, Bośnię, Serbię i Ukrainę.
Posiadamy wyłącznie sprawdzone i uznane na całym świecie samochody ciężarowe marki MERCEDES i PEUGEOT. Średnia ich wieku nie przekracza 5 lat, co zapewnia ich niezawodność. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w system lokalizacji GPS, który w każdej chwili monitoruje położenie wszystkich naszych pojazdów.

Jesteśmy otwarci na sugestie odbiorców naszych usług i gotowi dostosować się do ich potrzeb. Efektem naszych starań jest pozyskiwanie coraz większej grupy usatysfakcjonowanych klientów.

Dołącz do nich!


Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Opinie(1)

Typ Od Komentarz Dotyczy przesyłki Zwrotny komentarz

Neutralny
Jakub . (0)
01-06-2012, 08:28
Przed zaakceptowaniem oferty pytalem czy beda ja w stanie zrealizowac. Brak odpowiedzi. Po 28h od mojego pytania, zaakceptowalem zlecenie, zeby zdobyc namiary na firme i ustalic wszystko telefonicznie. Po kolejnych 24h odmowili realizacji zlecenia. przewoz mebli z Lodzi do Amsterdamu

Porada

Adresy nadania i dostarczenia

W tych polach określ skąd i dokąd ma być przewieziona Twoja przesyłka. Na stronie Twojego ogłoszenia oprócz tych adresów będzie również widoczna mapa z wyliczoną odległością.

Podanie dokładnego adresu nie jest konieczne - wystarczy podać miasto lub kod pocztowy.

Zalecamy jednak podawanie również ulicy w adresie nadania i dostawy. Umożliwia to obliczenie dokładnej odległości, a tym samym ułatwia Przewoźnikom złożenie dokładnej oferty.
Zobacz pozostałe porady