Firma transportowa piastów

Profil przewoźnika

Magdalena S. (0) ID firmy: 5116
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Data rejestracji: 21-04-2012
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Przedmiotem działalności jest handel hurtowy odzieżą i obuwiem a zaraz transport do DMC 3,5 t. Z uwagi na fakt, iż firma zdobywa klientów nie tylko w kraju ale również poza granicami jest niezwykle przydatnym - dodatkowym instrumentem- świadczenie usług transportowych (głownie przy doładunkach) a jednocześnie wykorzystanie bazy obecnych firm transportowych na clicktrans przy większych zleceniach.
Podsumowując firma DMS Limited świadczy usługi transportowe a zarazem jest również klientem świadczeniodawców usług transportowych.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jakiego rodzaju przesyłki można wystawiać na Clicktrans.pl?

Dowolne. Na Clicktrans.pl można wystawić praktycznie cokolwiek co wymaga przewiezienia. Znajdziesz tu usługi transportowe dowolnego rodzaju, począwszy od przewiezienia zwykłej paczki do specjalistycznych  usług transportowych.

Wystawiając przesyłkę masz do wyboru listę najbardziej popularnych kategorii przesyłek. Jeżeli żadna z kategorii nie pasuje do Twojej przesyłki, po prostu wybierz kategorię Inne.

Jedyne ograniczenie dotyczy przesyłek, których transport narusza obowiązujące przepisy prawa (więcej na ten temat: Regulamin > Artykuł 4. Przesyłki.
Zobacz pozostałe porady