Firma transportowa Warszawa

Profil przewoźnika

Konrad K. (0) ID firmy: 3963
Przewoźnik Warszawa
Pozytywne komentarze: 0
Neutralne 0
Negatywne 0
Ilość komentarzy: 0
Ilość transakcji: 0
Ocena: 0/100
Zweryfikowany przewoźnik Warszawa

Zweryfikowany przewoźnik

Data rejestracji: 13-02-2012
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Na rynku transportowych działamy od 2006 roku. Specjalizujemy się w transporcie expressowym na terenie Unii Europejskiej. Przewożone przez nas ładunki są ubezpieczone a samochody odpowiednia zabezpieczone przed kradzieżą oraz wyposażone w system lokalizacji GPS. Posiadamy różnego typu pojazdy: możliwość załadunku z boku,tyłu,wyposażone w windy załadowcze i paleciaki,możliwość przewozu artykułów spożywczych w temperaturze do -20C. Istnieje możliwość pomocy przy załadunku lub rozładunku. Posiadamy udokumentowane doświadczenie poparte referencjami firm, z którymi współpracujemy.

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Porada

Jakiego rodzaju przesyłki można wystawiać na Clicktrans.pl?

Dowolne. Na Clicktrans.pl można wystawić praktycznie cokolwiek co wymaga przewiezienia. Znajdziesz tu usługi transportowe dowolnego rodzaju, począwszy od przewiezienia zwykłej paczki do specjalistycznych  usług transportowych.

Wystawiając przesyłkę masz do wyboru listę najbardziej popularnych kategorii przesyłek. Jeżeli żadna z kategorii nie pasuje do Twojej przesyłki, po prostu wybierz kategorię Inne.

Jedyne ograniczenie dotyczy przesyłek, których transport narusza obowiązujące przepisy prawa (więcej na ten temat: Regulamin > Artykuł 4. Przesyłki.
Zobacz pozostałe porady