Firma transportowa Kraśnik

Profil przewoźnika

Anna S. (3) ID firmy: 1130

66% Pozytywnych komentarzy

Zobacz komentarze

Przewoźnik Kraśnik
Pozytywne komentarze: 2
Neutralne 0
Negatywne 1
Ilość komentarzy: 3
Ilość transakcji: 12
Ocena: 66/100
Zweryfikowany przewoźnik Kraśnik

Zweryfikowany przewoźnik

Data rejestracji: 26-12-2010
Poproś o ofertę

Opis przewoźnika:

Firma transportowa świadczy usługi transportowe towarów, palet, paczek, motocykli, quadów, mebli, części samochodowych jak i kompleksowe przeprowadzki dla firm i osób prywatnych na trasie Polska Anglia Polska Hiszpania Polska. Posiadamy doświadczenie w transporcie jak i wykwalifikowanych kierowców, ubezpieczenie OCP na kwotę do 300 tys $, wystawiamy faktury VAT. Utrzymujemy cotygodniowe połączenie z Polski do Anglii jak Hiszpani Posiadamy duże doświadczenie w bezpiecznym transporcie. Zapraszamy do współpracy!

Powyższe informacje zostały podane przez Przewoźnika i Clicktrans.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich prawdziwość.

Opinie(3)

Typ Od Komentarz Dotyczy przesyłki Zwrotny komentarz

Pozytywny
Helena k. (0)
09-07-2013, 09:55
Witam transport Londyn Berlin odbyl sie bez problem moje meble zostaly zabespieczone przed ewentualnym zarysowaniem za co bardzo dziekuje. Sprawnie szybk I bez problemow. Polecam!!! Londyn-Berlin 5 kartonow + 2 szafki

Negatywny
Aneta K. (2)
22-10-2012, 07:42
Niestety nie polecam tego przewoźnika. Zawarliśmy transakcje a Pan telefonów nie odbierał. Chyba przestało mu sie opłacać . Dobrze ze są inni i mebelki mam już w domu!

[Odpowiedź z: 22 paź 2012, 15:54]

zeby wystawic kometarz negatywny trzeba miec podstawy. nie trzeba bylo czekac do ostatniej chwili na podjecie decyzji a po podjeciu decyzji doszla jeszcze sofa. podczas rozmowy wyjasnilemm pani a pani pisze ze nikt nie odbieral .

PILNE !!! Meble z PL do UK
Pokaż

Pozytywny
Pascal S. (2)
10-10-2012, 20:43
REWELACJA UPS DHL SIE CHOWAJA, PORPOSTU TO JEST FIRMA KTORA WSZYSTKO ROBI POD KLIENTA I TYM ZYSKALI NOWEGO,POPROSTU JESTEM PRZEZADOWOLONY Z KONTAKTU PUNKTUALNOSCI I DOSTOSOWANIA SIE DO KLIENTA!!!!!! DZIEKUJE ZA BARDZO MILA WSPOLPRACE 2 instrumenty klawiszowe i mala paczka

Porada

Jak edytować moje ogłoszenie o przesyłce?

1. Zaloguj się
2. Przejdź do strony Moje konto > Moje przesyłki i kliknij link Edytuj obok przesyłki, którą chcesz zmienić. Możesz to zrobić bezpośrednio na stronie swojego ogłoszenia.
3. Po zakończeniu edycji wybierz Zapisz zmiany.

W przypadku jeśli masz aktywne oferty na swoim ogłoszeniu, przewoźnicy zostaną poinformowaniu mailowo o tym, że dokonałeś edycji swojej przesyłki.

Zobacz pozostałe porady