Clicktrans.pl integruje się z Allegro

Clicktrans.pl integruje się z Allegro

Clicktrans.pl portal internetowy parkowej firmy IQSC Solutions, a jednocześnie największy w Polsce serwis aukcji transportowych wprowadził integrację z Allegro.


Integracja z serwisem aukcyjnym Allegro umożliwia zleceniodawcom wystawiającym przesyłki poprzez Clicktrans.pl, importowanie danych z aukcji wystawionych na Allegro. Dodatkowo klienci mogą umieszczać sprzedawcom tzw. wtyczki na aukcjach Allegro. „Wtyczka” za to przekierowuje kupujących na Clicktrans.pl, gdzie mogą znaleźć korzystne opcje transportu. Clicktrans.pl pozwala zaoszczędzić nawet do 60% na cenie transportu.

„Wtyczka” Allegro jest w szczególności skierowana do detalicznych sprzedawców mebli, samochodów, motocykli, którzy obecnie oferują jedynie odbiór osobisty przedmiotu głównie z uwagi na jego nietypowe gabaryty. To właśnie te przedmioty są najczęściej transportowane dzięki Clicktrans.pl.

O firmie:

W 2011 roku Clicktrans.pl został wyróżniony w konkursie Gdyński Biznesplan, od tego czasu rozpoczął swoją dynamiczną działalność dołączając do grona partnerów Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Dziś korzysta z niego 4 tysiące przewoźników a wartość zleceń zawartych dzięki serwisowi wynosi prawie 4 miliony złotych. Idea serwisu polega na tym, że osoba poszukująca transportu np. mebli czy samochodu wystawia bezpłatnie ogłoszenie, które od razu trafia do tysięcy zarejestrowanych przewoźników. Dzięki temu zleceniodawca ma dużą szansę trafić na przewoźnika, który i tak jedzie w danym kierunku i może zabrać dany przedmiot jako doładunek oferując przy tym bardzo korzystną cenę. Clicktrans.pl to pierwszy w Polsce serwis internetowy, który propaguje ideę sharing economy w dziedzinie transportu towarów.

Gratulujemy Naszym Parkowiczom i życzymy dalszych sukcesów