Rusza pierwszy polski serwis aukcji transportowych

 

Idea serwisu clicktrans.pl jest zaskakująco prosta: użytkownik wystawia przedmiot do przewozu, a następnie czeka aż firmy transportowe same się do niego zgłoszą i dzięki formie „aukcji w dół” umożliwią uzyskanie najkorzystniejszej oferty . To ekonomiczne i ekologiczne.


Celem clicktans.pl jest pośrednictwo między osobami, które szukają transportu np. mebli, motoru, samochodu, sprzętu AGD, czy przedmiotu o nietypowych gabarytach, a firmami bądź osobami prywatnymi, które akurat jadą daną trasą i mogą przewieźć ten przedmiot w korzystnej cenie.

„Głównym założeniem serwisu clicktrans.pl jest wykorzystanie firm transportowych lub osób prywatnych, których pojazdy >>i tak już tam jadą<<. Nasza strona ma stanowić także pomoc przy transporcie przedmiotów nietypowych np. kajaków, łodzi czy motorów.”- mówi Agnieszka Korzeniewska twórca clicktrans.pl.

Serwis clicktrans.pl skierowany jest głównie do małych i średnich firm transportowych i osób prywatnych, które mają szczególny problem ze znalezieniem zleceń i zapewnieniem sobie ładunku na trasy powrotne.

Więcej»