Kliknij i zamów sobie transport

 


Coraz większą popularnością cieszy się szukanie transportu np. mebli, samochodu czy przeprowadzek w sieci. Jest to możliwe dzięki aukcjom transportowym. Znalezienie transportu na aukcji transportowej może trwać nawet parę minut, a koszt tak znalezionego transportu jest zwykle niższy od znalezionego w tradycyjny sposób o kilkadziesiąt procent.
Serwis Clicktrans.pl to pierwszy serwis w Polsce, którego idea polega na tym, że użytkownik poszukujący transportu wystawia ogłoszenie, które od razu trafia do tysięcy przewoźników. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do przewoźników, którzy i tak jadą daną trasą i mogą wziąć nasze rzeczy jako doładunek oferując przy tym bardzo korzystną cenę transportu.

Współpracując z tysiącami firm przewozowych, Clicktrans.pl kontaktuje klienta od razu z tymi, które mogą zaoferować najlepsze warunki i jakość usługi. Jedyne, co trzeba zrobić, to wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie.

Dzięki komunikacji między osobami poszukującymi transportu, a przewoźnikami, możliwe jest skuteczne i trwałe zmniejszenie liczby niepotrzebnych przejazdów. 35% przewozów w Polsce to tzw. „puste przebiegi”. Clicktrans.pl to bezpłatne narzędzie, które pomaga zredukować koszty transportu, także międzynarodowego, do ok. 60% oraz gwarantuje błyskawiczny, profesjonalny i ekologiczny przewóz mebli, sprzętu, pojazdów i innych towarów