Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko przebiegło bez problemu. Bardzo miła obsługa z biura oraz super kierowcy. Polecam :)

Kartony 6–10, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Torba x 1, wiatrak x 1, Dywan x 1, zagroda dla

Polecam serdecznie, bardzo pomocni .Dziękuję jeszcze raz za pomoc w transporcie .

Kartony 21–30, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Pralka x 1, Rower x 2, Kanapa x 1

Wszystko przeszło pomyślnie - załadunek się odbył strikte na czas, zarówno jak i rozładunek (mimo chwilowo niedziałającej windy w budynku docelowym, za co przepraszamy). Polecam usługi pana Pawła dla wszystkich zainteresowanych

Kartony 11–20, Rower x 1, Rower dziecięcy x 1

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować przeprowadzkę

Zmiany miejsca zamieszkania najczęściej utożsamiamy z zamieszaniem, nieprzyjemną atmosferą oraz rozbudowanym spisem zadań do załatwienia. Jednakże dokładnie zaplanowana przeprowadzka może przebiec bezstresowo a także sprawnie. Jedyne, co musisz zrobić, to ułożyć koncepcję poszczególnych etapów przeprowadzki, z głową a także z opanowaniem przystąpić do pakowania przedmiotów oraz poszukać profesjonalnego przewoźnika.

 

Umieszczanie w kartonach i ochrona przedmiotów

Organizując dobytek na czas przeprowadzki ważne, aby zadbać o to, żeby wszystkie rzeczy były skatalogowane i opisane. Najlepiej spisać spis dobytku, który chcemy przewieźć. Tak uzyskasz spokojny umysł, wiedząc, że wszystkie pakunki dojechały do miejsca docelowego. Zmiany mieszkania zwykle oznaczają przewóz znacznej liczby przedmiotów, także tych drobnych, nie sposób więc o wszystkim pamiętać. Polecamy też opisanie każdej torby czy paczki. Ułatwi to rozpakowywanie kartonów w nowym miejscu zamieszkania. Oprócz tego, szukając przewoźnika potrzebujesz możliwie wiele drobiazgowych danych odnośnie rzeczy, które mają zostać przewiezione. Firma transportowa potrzebuje mieć ilość a także wielkość sprzętów oraz pakunków. Sporządzenie listy jest więc konieczne. 

Ważne też, aby podkreślić, jak istotne jest prawidłowe chronienie przesyłki. Takiej ochrony wymagają zwłaszcza kruche przesyłki, na przykład elementy szklane, obrazy, porcelana, oraz niektóre meble. Najbezpieczniej jest otoczyć kruche przedmioty w miękki materiał, dobrze sprawdzi się też karton lub gruby i miękki materiał. Przy przewozie mebli, upewnij się, czy można je rozkręcić. Rozkręcone meble wygodniej będzie transportować, maleje także niebezpieczeństwo zniszczenia. Jednakże części mebli nie da się rozłożyć, zdarza się też, że okazuje się to niepotrzebne, jak kiedy zarówno mieszkanie, z którego się wyprowadzamy, jak i miejsce docelowe są zlokalizowane nie na piętrze. Kiedy planujesz transport mebli w całości, sprawdź, czy nie są zbyt szerokie, aby zmieściły się w korytarzu oraz w wejściu. Owiń miękkimi materiałami wszystkie łamliwe i ruchome elementy, upewnij się, że na półkach i w szufladach nie zostały żadne przedmioty.

Do pakowania mniejszych elementów dobytku, takich jak książki, CD, ceramika, elementy ozdobne itp. wykorzystać możesz pudła. Na pewno przyda się znaczna liczba pudeł, taka, której zdecydowana większość osób szykujących się do przeprowadzki nie ma po prostu pod ręką. Musisz więc kupić kartony lub też zdobyć je inaczej. Często markety z własnej woli pozwalają zabrać kartony, wcześniej wykorzystywane do dostaw żywności. Podejdź zatem do najbliższych supermarketów i dowiedz się czy nie mają niepotrzebnych już nikomu kartonów. Jest to sposób zarówno darmowy, jak i dobry dla środowiska. Zapasowym sposobem może być zakup kartonowych pudeł. Znajdziesz je w wielu sklepach remontowych a także w sieci. Przy pakowaniu drobnych rzeczy oraz przedmiotów tekstylnych, jak ubrania czy pościel, warto użyć również torby tekstylne lub worki. Worki będą tańsze i dostępne w większej ilości sklepów, z kolei torby są bardziej trwałe oraz wygodniejsze. Unikaj przewożenia w torbach i workach przedmiotów łamliwych. Jest spore niebezpieczeństwo, że torba lub worek pękną oraz że zawartość z nich wypadnie na drodze.

Sprzęty AGD, na przykład lodówka, muszą zostać odłączone od zasi

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki Albacete już od 150!

Zleć przeprowadzkę