Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 130 209 000 zł zaoszczędziliście z nami 130 209 000 zł 130 209 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 233 000 wystawionych przesyłek 1 233 000 wystawionych przesyłek 1 233 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
61 000 przewoźników 61 000 przewoźników 61 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Witam, bardzo ale to bardzo przepraszam kliklam przez pomyłkę. Proszę o wznowienie ogłoszenia.

Kartony 11–20, Komoda średnia x 1, Lustro stojące x 1, Biurko średnie x 1, Wiatrak stojący x 1, Eks

Klient: Piotr P.
,
Trasa: Wrocław - Gdańsk

Przeprowadzka przebiegła sprawnie bez żadnego problemu. Polecam, solidna firma.

Kartony 31–50, Zamrażarka gastronomiczna x 1, Pralka x 1, Suszarka bębnowa x 1, Łóżko podwójne z ma

Klient: Marcin M.
,
Trasa: Diksmuide - Giżycko

Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy, a sama usługa przeprowadzki - szybka, bezpieczna i profesjonalna. Wszystko odbyło się zgodnie z umową. Polecam!

1-pokojowe mieszkanie (VW Transporter)

Klient: Marcin K.
,
Trasa: Wrocław - Gdańsk

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przeprowadzki normalnie utożsamiamy z rozgardiaszem, nerwowym nastrojem i bardzo długą listą zadań do wykonania. Jednakże dobrze zorganizowana zmiana mieszkania może przebiec bezstresowo i sprawnie. Wszystko, co jest potrzebne, to przemyśleć plan działania, rozsądnie a także spokojnie przystąpić do pakowania dobytku i oczywiście znaleźć właściwego przewoźnika.

 

Umieszczanie w kartonach i zabezpieczenie dobytku

Organizując dobytek na czas przeprowadzki najlepiej dopilnować, aby nasze kartony były skatalogowane oraz opisane. Dobrze jest spisać listę dobytku, który chcemy przewieźć. Tak uzyskasz pewność, że twoje przedmioty przybyły do miejsca docelowego. Przeprowadzki często są związane z transportem poważnej liczby przedmiotów, także tych drobnych, trudno byłoby więc o wszystkim pamiętać. Dobrą praktyką jest też opisanie wszystkich paczek i toreb. Przyspieszy to rozpakowywanie paczek w nowym domu. Ponadto, wybierając przewoźnika potrzebujesz dużo szczegółowych informacji odnośnie rzeczy, które wejdą w skład zlecenia. Firma transportowa powinna poznać ilość i wielkość sprzętów i kartonów. Przygotowanie spisu jest więc konieczne. 

Ważne też, aby podkreślić, jak istotne jest właściwe zabezpieczenie przesyłki. Dodatkowego zabezpieczenia potrzebują przede wszystkim kruche przesyłki, choćby kieliszki, instalacje artystyczne, miski, jak również niektóre meble. Najbezpieczniej jest owinąć kruche przedmioty w miękki materiał, dobrze sprawdzi się też karton czy koce. Przy przewozie mebli, dowiedz się, czy da się je rozmontować. Meble w częściach wygodniej można przewieźć, maleje też niebezpieczeństwo obtłuczeń w transporcie. Jednak nie każde meble można rozkręcić, a czasem jest to zbędne, np. gdy zarówno mieszkanie, z którego się wyprowadzamy, jak i miejsce docelowe są zlokalizowane na parterze. Jeśli zamierzasz transportować meble w całości, sprawdź, czy są dość wąskie, aby zmieścić je w klatce schodowej oraz w wejściu. Zabezpiecz wszystkie delikatne oraz ruchome elementy, opróżnij półki i szuflady.

Aby zapanować nad pakowaniem mniejszych elementów dobytku, takich jak książki, filmy, ceramika, dekoracje i tak dalej wykorzystać możesz kartony. Z pewnością będzie potrzebna duża ilość pojemników, więcej niż zazwyczaj ma się w domu. Jedynym wyjściem jest nabyć kartony drogą kupna lub też zapewnić sobie odpowiednią ilość kartonów w inny sposób. Niejednokrotnie markety ochoczo pozwalają zabrać kartony, w których otrzymują dostawy produktów. Zawitaj więc do pobliskiego sklepu lub supermarketu i dowiedz się czy nie mają niepotrzebnych już nikomu kartonów. Ten sposób jest zarówno darmowy, jak i dobry dla środowiska. Zapasowym rozwiązaniem jest kupno kartonów. Takie kartony sprzedają w wielu marketach remontowych oraz sklepach internetowych. Do przechowywania drobiazgów a także rzeczy tekstylnych, na przykład ubrań czy pościeli, przydadzą się również torby z materiału lub worki. Worki są mniej kosztowne a także łatwiej dostępne, jednak torby trwalsze i wygodniejsze. Unikaj przewożenia w ten sposób rzeczy delikatnych. Istnieje ryzyko, że torba lub worek pękną lub że przewożony ładunek z nich wypadnie w czasie przewożenia.

Sprzęty AGD, na przykład zamrażarka, powinny być rozmrożone i starannie zabezpieczone. Sprzęt jest dość podatny na uszkodzenia więc także te pozornie drobne uszkodzenia mogą poważnie uszkodzić urządzenie. Z tego powodu transportowi sprzętu AGD musisz poświęcić więcej uwagi. Oddzielnie zapakować powinno się także kwiaty. Kartony, do których zostaną włożone, muszą mieć dziurki, przez który rośliny będą miały dostęp do tlenu. Dla pewności podlej rośliny przed samą przeprowadzką, zwłaszcza jeśli Twoje rzeczy nie trafią do nowego domu tego samego dnia. Jednak zachowaj ostrożność, osłonki nie mogą przeciekać, bo mogłoby to zaszkodzić pozostałym przewożonym przedmiotom. 

Daj przewoźnikowi znać, że wśród przewożonych przedmiotów jest coś nietypowego albo wymagającego specjalnej delikatności, na przykład antyki, pianino lub duże lustra.

 

Wybieranie przewoźnika

Jedną z najważniejszych spraw podczas planowania przenosin jest znalezienie firmy transportowej. Idealny kandydat musi mieć ubezpieczenie. Przed ostatecznym wyborem usług danego przewoźnika, dowiedz się, czy ma ubezpieczenie. W przypadku transportu krajowego pytaj o polisę obowiązującą w Polsce, z kolei przewoźnik realizujący przeprowadzki pomiędzy dwoma państwami potrzebuje polisy międzynarodowej. Wybierając przewoźnika powinienieś wiedzieć, czy potrzebujesz tylko transportu czy potrzebujesz pełnej usługi a więc przewozu z załadunkiem oraz rozładunkiem. Ustal z przewoźnikiem, liczbę osób, które będą potrzebne w czasie załadunku i rozładunku a także powiedz mu, czy jesteś w stanie zapewnić pomoc czy za całość usługi odpowiada przewoźnik. 

Łączność między klientem i przewoźnikiem jest niezwykle istotna, musisz więc postarać się przekazać przewoźnikowi dużo szczegółowych informacji. Starannie podaj terminy, oraz godziny załadunku oraz rozładunku. Przewoźnik na pewno chciałby również mieć świadomość, czy w budynku znajduje się winda, a jeśli windy nie ma, to z którego piętra trzeba zabrać rzeczy i jak wysoko je wnieść. Firmy specjalizujące się w przeprowadzkach mogą też podjąć się usług takich jak rozkładanie i skręcanie mebli, zabezpieczenie i sprawne pakowanie mienia. Jeśli potrzebujesz równie wszechstronnej usługi, znajdź przewoźnika, który jest gotowy Ci ją zaoferować.

 

Kategorie przeprowadzek

Na giełdzie transportowej Clicktrans każdego dnia wystawiane są świeże ogłoszenia dotyczące przeprowadzek. Są wśród nich przeprowadzki w obrębie Polski, a także przeprowadzki w całej Europie. W kwestii przeprowadzek międzynarodowych, najpopularniejsze są przenosiny między Polską a Wielką Brytanią. Drugie w kolejności są Niemcy. Wiele zleceń odbywa się też między naszym krajem i Włochami, Francją, Holandią, Belgią i Irlandią. Oczywiście możesz wystawić swoje ogłoszenie niezależnie od kraju, do którego lub z którego się przeprowadzasz. Przewoźnicy transportują rzeczy na bardzo różnych trasach. W Clicktrans realizuje się również liczne przeprowadzki krajowe. Wśród najpopularniejszych województw są m.in. województwo mazowieckie, małopolskie i pomorskie. 

Przenosiny dotyczą w podobnym stopniu domów jednorodzinnych, jak i mieszkań. Większość z nich stanowią mieszkania małe, jedno- lub dwupokojowe. Opisując swoją przesyłkę pamiętaj, aby wymienić jaki budynek przeprowadzasz i ilość przeprowadzanych pomieszczeń.

 

Koszt przenosin

Koszta zleceń przeprowadzkowych zależą od znacznej ilości różnych zmiennych. Wartość zlecenia zależy od na przykład długości trasy, liczby osób niezbędnych podczas przeprowadzki, tego, czy doliczyć trzeba załadunek oraz rozładunek, preferowanych dat transportu (przewóz może kosztować więcej w święta i niedziele), rodzaju potrzebnego pojazdu. Wyliczając cenę przewoźnicy biorą również pod uwagę to, na jakie piętro będą musieli wnieść kartony a także czy w budynku jest winda. Koszt może być większy, kiedy wśród przewożonych przedmiotów jest wiele przedmiotów delikatnych, takich jak instrumenty muzyczne, antyki, ceramika. Przedmioty kruche potrzebują ochronnych warunków oraz specjalnej uważności, dlatego ich przewóz podnosi koszt przenosin. Jeśli przekażesz przewoźnikowi spakowanie dobytku, dodatkowy koszt również wpłynie na cenę przeprowadzki. Niekiedy przewoźnicy zapewniają także własne materiały do pakowania, na przykład worki, pudła itp. Znaczenie ma czas, który zostaje poświęcony na całą przeprowadzkę. Znaczenie ma również długość ewentualnych postojów. 

Część przewoźników nalicza stawki w przeliczeniu na godzinę pracy. Poglądowy koszt za wynajęcie samochodu i przewoźnika to 60zł/h. Cena wzrasta jeśli przy przeprowadzce potrzebnych jest więcej osób, np. pomoc dwóch przewoźników to koszt rzędu 80 zł/h.. Średni koszt przenosin wewnątrz kraju w naszym serwisie wynosi 447 złotych, przenosiny międzynarodowe z Polski – 1600 złotych, a zza granicy do naszego kraju – 1767 zł. Koszty można obniżyć znajdując firmę, która wraca na pusto. Wśród przewoźników szukających zleceń na Clicktrans.pl wielu potrzebuje właśnie zleceń na drogę powrotną. 

Przeprowadzki normalnie utożsamiamy z rozgardiaszem, nerwowym nastrojem i bardzo długą listą zadań do wykonania. Jednakże dobrze zorganizowana zmiana mieszkania może przebiec bezstresowo i sprawnie. Wszystko, co jest potrzebne, to przemyśleć plan działania, rozsądnie a także spokojnie przystąpić do pakowania dobytku i oczywiście znaleźć właściwego przewoźnika.

 

Umieszczanie w kartonach i zabezpieczenie dobytku

Organizując dobytek na czas przeprowadzki najlepiej dopilnować, aby nasze kartony były skatalogowane oraz opisane. Dobrze jest spisać listę dobytku, który chcemy przewieźć. Tak uzyskasz pewność, że twoje przedmioty przybyły do miejsca docelowego. Przeprowadzki często są związane z transportem poważnej liczby przedmiotów, także tych drobnych, trudno byłoby więc o wszystkim pamiętać. Dobrą praktyką jest też opisanie wszystkich paczek i toreb. Przyspieszy to rozpakowywanie paczek w nowym domu. Ponadto, wybierając przewoźnika potrzebujesz dużo szczegółowych informacji odnośnie rzeczy, które wejdą w skład zlecenia. Firma transportowa powinna poznać ilość i wielkość sprzętów i kartonów. Przygotowanie spisu jest więc konieczne. 

Ważne też, aby podkreślić, jak istotne jest właściwe zabezpieczenie przesyłki. Dodatkowego zabezpieczenia potrzebują przede wszystkim kruche przesyłki, choćby kieliszki, instalacje artystyczne, miski, jak również niektóre meble. Najbezpieczniej jest owinąć kruche przedmioty w miękki materiał, dobrze sprawdzi się też karton czy koce. Przy przewozie mebli, dowiedz się, czy da się je rozmontować. Meble w częściach wygodniej można przewieźć, maleje też niebezpieczeństwo obtłuczeń w transporcie. Jednak nie każde meble można rozkręcić, a czasem jest to zbędne, np. gdy zarówno mieszkanie, z którego się wyprowadzamy, jak i miejsce docelowe są zlokalizowane na parterze. Jeśli zamierzasz transportować meble w całości, sprawdź, czy są dość wąskie, aby zmieścić je w klatce schodowej oraz w wejściu. Zabezpiecz wszystkie delikatne oraz ruchome elementy, opróżnij półki i szuflady.

Aby zapanować nad pakowaniem mniejszych elementów dobytku, takich jak książki, filmy, ceramika, dekoracje i tak dalej wykorzystać możesz kartony. Z pewnością będzie potrzebna duża ilość pojemników, więcej niż zazwyczaj ma się w domu. Jedynym wyjściem jest nabyć kartony drogą kupna lub też zapewnić sobie odpowiednią ilość kartonów w inny sposób. Niejednokrotnie markety ochoczo pozwalają zabrać kartony, w których otrzymują dostawy produktów. Zawitaj więc do pobliskiego sklepu lub supermarketu i dowiedz się czy nie mają niepotrzebnych już nikomu kartonów. Ten sposób jest zarówno darmowy, jak i dobry dla środowiska. Zapasowym rozwiązaniem jest kupno kartonów. Takie kartony sprzedają w wielu marketach remontowych oraz sklepach internetowych. Do przechowywania drobiazgów a także rzeczy tekstylnych, na przykład ubrań czy pościeli, przydadzą się również torby z materiału lub worki. Worki są mniej kosztowne a także łatwiej dostępne, jednak torby trwalsze i wygodniejsze. Unikaj przewożenia w ten sposób rzeczy delikatnych. Istnieje ryzyko, że torba lub worek pękną lub że przewożony ładunek z nich wypadnie w czasie przewożenia.

Sprzęty AGD, na przykład zamrażarka, powinny być rozmrożone i starannie zabezpieczone. Sprzęt jest dość podatny na uszkodzenia więc także te pozornie drobne uszkodzenia mogą poważnie uszkodzić urządzenie. Z tego powodu transportowi sprzętu AGD musisz poświęcić więcej uwagi. Oddzielnie zapakować powinno się także kwiaty. Kartony, do których zostaną włożone, muszą mieć dziurki, przez który rośliny będą miały dostęp do tlenu. Dla pewności podlej rośliny przed samą przeprowadzką, zwłaszcza jeśli Twoje rzeczy nie trafią do nowego domu tego samego dnia. Jednak zachowaj ostrożność, osłonki nie mogą przeciekać, bo mogłoby to zaszkodzić pozostałym przewożonym przedmiotom. 

Daj przewoźnikowi znać, że wśród przewożonych przedmiotów jest coś nietypowego albo wymagającego specjalnej delikatności, na przykład antyki, pianino lub duże lustra.

 

Wybieranie przewoźnika

Jedną z najważniejszych spraw podczas planowania przenosin jest znalezienie firmy transportowej. Idealny kandydat musi mieć ubezpieczenie. Przed ostatecznym wyborem usług danego przewoźnika, dowiedz się, czy ma ubezpieczenie. W przypadku transportu krajowego pytaj o polisę obowiązującą w Polsce, z kolei przewoźnik realizujący przeprowadzki pomiędzy dwoma państwami potrzebuje polisy międzynarodowej. Wybierając przewoźnika powinienieś wiedzieć, czy potrzebujesz tylko transportu czy potrzebujesz pełnej usługi a więc przewozu z załadunkiem oraz rozładunkiem. Ustal z przewoźnikiem, liczbę osób, które będą potrzebne w czasie załadunku i rozładunku a także powiedz mu, czy jesteś w stanie zapewnić pomoc czy za całość usługi odpowiada przewoźnik. 

Łączność między klientem i przewoźnikiem jest niezwykle istotna, musisz więc postarać się przekazać przewoźnikowi dużo szczegółowych informacji. Starannie podaj terminy, oraz godziny załadunku oraz rozładunku. Przewoźnik na pewno chciałby również mieć świadomość, czy w budynku znajduje się winda, a jeśli windy nie ma, to z którego piętra trzeba zabrać rzeczy i jak wysoko je wnieść. Firmy specjalizujące się w przeprowadzkach mogą też podjąć się usług takich jak rozkładanie i skręcanie mebli, zabezpieczenie i sprawne pakowanie mienia. Jeśli potrzebujesz równie wszechstronnej usługi, znajdź przewoźnika, który jest gotowy Ci ją zaoferować.

 

Kategorie przeprowadzek

Na giełdzie transportowej Clicktrans każdego dnia wystawiane są świeże ogłoszenia dotyczące przeprowadzek. Są wśród nich przeprowadzki w obrębie Polski, a także przeprowadzki w całej Europie. W kwestii przeprowadzek międzynarodowych, najpopularniejsze są przenosiny między Polską a Wielką Brytanią. Drugie w kolejności są Niemcy. Wiele zleceń odbywa się też między naszym krajem i Włochami, Francją, Holandią, Belgią i Irlandią. Oczywiście możesz wystawić swoje ogłoszenie niezależnie od kraju, do którego lub z którego się przeprowadzasz. Przewoźnicy transportują rzeczy na bardzo różnych trasach. W Clicktrans realizuje się również liczne przeprowadzki krajowe. Wśród najpopularniejszych województw są m.in. województwo mazowieckie, małopolskie i pomorskie. 

Przenosiny dotyczą w podobnym stopniu domów jednorodzinnych, jak i mieszkań. Większość z nich stanowią mieszkania małe, jedno- lub dwupokojowe. Opisując swoją przesyłkę pamiętaj, aby wymienić jaki budynek przeprowadzasz i ilość przeprowadzanych pomieszczeń.

 

Koszt przenosin

Koszta zleceń przeprowadzkowych zależą od znacznej ilości różnych zmiennych. Wartość zlecenia zależy od na przykład długości trasy, liczby osób niezbędnych podczas przeprowadzki, tego, czy doliczyć trzeba załadunek oraz rozładunek, preferowanych dat transportu (przewóz może kosztować więcej w święta i niedziele), rodzaju potrzebnego pojazdu. Wyliczając cenę przewoźnicy biorą również pod uwagę to, na jakie piętro będą musieli wnieść kartony a także czy w budynku jest winda. Koszt może być większy, kiedy wśród przewożonych przedmiotów jest wiele przedmiotów delikatnych, takich jak instrumenty muzyczne, antyki, ceramika. Przedmioty kruche potrzebują ochronnych warunków oraz specjalnej uważności, dlatego ich przewóz podnosi koszt przenosin. Jeśli przekażesz przewoźnikowi spakowanie dobytku, dodatkowy koszt również wpłynie na cenę przeprowadzki. Niekiedy przewoźnicy zapewniają także własne materiały do pakowania, na przykład worki, pudła itp. Znaczenie ma czas, który zostaje poświęcony na całą przeprowadzkę. Znaczenie ma również długość ewentualnych postojów. 

Część przewoźników nalicza stawki w przeliczeniu na godzinę pracy. Poglądowy koszt za wynajęcie samochodu i przewoźnika to 60zł/h. Cena wzrasta jeśli przy przeprowadzce potrzebnych jest więcej osób, np. pomoc dwóch przewoźników to koszt rzędu 80 zł/h.. Średni koszt przenosin wewnątrz kraju w naszym serwisie wynosi 447 złotych, przenosiny międzynarodowe z Polski – 1600 złotych, a zza granicy do naszego kraju – 1767 zł. Koszty można obniżyć znajdując firmę, która wraca na pusto. Wśród przewoźników szukających zleceń na Clicktrans.pl wielu potrzebuje właśnie zleceń na drogę powrotną. 

zobacz cały zwiń

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki Dunstable już od 150!

Zleć przeprowadzkę