Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

W 100% polecam, wszystko tak jak uzgadnialismy, zero problemów, super kontakt. Jeszcze raz dzieki za sprawny transport.

Kartony 11–20, Leżak x 1

Szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Kierowcy chętni do pomocy, sympatyczni i zyczliwi.

Kartony 51–70, Kwiat w donicy x 4

Wszystko zgodnie z planem. Przemiła Pani, z która byłam w kontakcie. Polecam serdecznie!

Kartony 11–20, Karton duży x 4, Karton średni x 4, Karton mały x 2, Torba x 2, Torba duża x 1, Fote

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować przeprowadzkę

Przenosiny normalnie utożsamiamy z nieładem, nieprzyjemną atmosferą a także niekończącą się listą rzeczy do załatwienia. Należy przy tym pamiętać, że fachowo urządzona zmiana miejsca zamieszkania ma szansę przebiec szybko i efektywnie. Wszystko, co jest potrzebne, to ułożyć program poszczególnych etapów przeprowadzki, przemyślnie i bez nerwów wziąć się za pakowanie dobytku oraz wybrać zaufanego przewoźnika.

 

Pakowanie a także zabezpieczenie przedmiotów

Pakując rzeczy trzeba dopilnować, aby przewożone kartony były skatalogowane i oznaczone. Dobrze jest spisać rejestr dobytku, który chcemy przewieźć. W ten sposób zyskasz pewność, że wszystkie paczki przyjechały do nowego domu. Zmiany mieszkania zazwyczaj oznaczają przewóz dużej ilości rzeczy, włączając w to te niewielkich rozmiarów, trudno byłoby więc o niczym nie zapomnieć. Polecamy także oznaczenie etykietą każdego kartonu. Ułatwi to opróżnianie pakunków w nowym mieszkaniu. Ponadto, szukając przewoźnika przyda ci się możliwie wiele konkretnych informacji na temat przedmiotów, czekających na transport. Firma transportowa musi mieć ilość a także wymiary mebli i paczek. Sporządzenie spisu jest zatem potrzebne. 

Należy również zapewnić odpowiednie zabezpieczenie transportowanych rzeczy. Dodatkowego zabezpieczenia potrzebują przede wszystkim delikatne przedmioty, na przykład szkło, instalacje artystyczne, ceramika, jak również część mebli. Najbezpieczniejszym sposobem zabezpieczenia będzie zawinąć kruche przedmioty folią bąbelkową, dobrze sprawdzi się też karton czy koce. Przy przewozie mebli, dowiedz się, czy to możliwe, aby je rozłożyć. Rozmontowane meble łatwiej załadować i rozładować, mniejsze jest też niebezpieczeństwo połamania podczas transportu. Niestety nie każde meble można rozłożyć, z kolei innym razem jest to zbędne, np. gdy obydwa mieszkania znajdują się nie na piętrze. Jeśli zamierzasz transportować meble nie rozkręcając ich, sprawdź, czy zmieszczą się w windzie a także w wejściu. Owiń miękkimi materiałami wszystkie kruche jak również ruchome części, zabierz wszystko z półek i szuflad.

Do pakowania mniejszych przedmiotów, takich jak książki, CD, porcelana, dekoracje itp. przydadzą się pudła. Z pewnością będzie potrzebna duża liczba pojemników, której większość osób zwykle nie posiada. Powinieneś więc kupić kartony lub też zapewnić sobie odpowiednią ilość kartonów inaczej. Zdarza się, że markety chętnie oddają za darmo kartony, pozostałe po dostawach produktów. Wybierz się więc do pobliskiego sklepu lub supermarketu aby zapytać czy nie mają zbędnych kartonów. Ten patent na kartony jest zarówno darmowy, jak i dobry dla środowiska. Zapasowym sposobem jest nabycie kartonowych pudeł. Takie kartony sprzedają w niektórych sklepach remontowych a także w sieci. Do pakowania drobiazgów i przedmiotów miękkich, na przykład ubrań czy pościeli, przydadzą się także torby z materiału i worki. Worki są mniej kosztowne a także łatwiej dostępne, z kolei torby trwalsze oraz wygodniejsze. Unikaj jednak umieszczania w torbach i workach przedmiotów szczególnej ostrożności. Istnieje ryzyko, że takie opakowania naderwą się oraz że przewożony ładunek z nich wypadnie podczas transportu.

Urządzenia gospodarstwa domowego, taki jak lodówka, muszą być odłączone od zasilania, osuszone a następnie właściwie zabezpieczone. Sprzęt jest dość podatny na u

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki Estepona już od 150!

Zleć przeprowadzkę