Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Dobra komunikacja, wszystko szybko i wg ustaleń, polecam i na pewno skorzystam w przyszłości.

Kartony 11–20, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Komoda średnia x 1, Biurko małe x 1, Krzesło

Bardzo polecam współpracę z Panem Leszkiem. Pan Leszek przewiózł do Wielkiej Brytanii nasze rzeczy osobiste i psa, który wymagał szczególnej opieki. Zaoferował pomoc przy odprawie, na bieżąco przekazywał nam informację o piesku. Polecam!

Kartony 51–70, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Stół kuchenny x 1, Krzesło do jadalni x 4, Fo

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować przeprowadzkę

Przenosiny najczęściej utożsamiamy z chaosem, stresującym nastrojem a także niekończącym się spisem zadań które trzeba załatwić. Jednakże dobrze zaplanowana zmiana miejsca zamieszkania może przebiec bez przeszkód oraz efektywnie. Jedyne, co musisz zrobić, to ułożyć koncepcję działania, z głową a także z opanowaniem zabrać się za pakowanie wszystkiego, co chcemy przenieść i oczywiście znaleźć odpowiedniego przewoźnika.

 

Umieszczanie w kartonach oraz zabezpieczenie dobytku

Pakując rzeczy należy zatroszczyć się, aby wszystkie paczki zostały wcześniej uporządkowane oraz oznaczone. Najlepiej stworzyć rejestr przedmiotów, które zostaną przewiezione. W ten sposób zyskasz pewność, że wszystkie paczki dojechały do miejsca docelowego. Zmiany mieszkania często wiążą się z transportem dużej ilości rzeczy, także tych drobnych, trudno byłoby więc niczego nie pominąć. Mądrym ruchem będzie także oznaczenie etykietą każdego kartonu. Przyspieszy to opróżnianie paczek w docelowym domu. Poza tym, podczas poszukiwań przewoźnika potrzebujesz możliwie wiele drobiazgowych informacji odnośnie rzeczy, czekających na transport. Firma transportowa musi znać ilość a także rozmiary mebli i pakunków. Spisanie listy jest więc niezbędne. 

Ważne też, aby zapewnić właściwe chronienie pakunku. Szczególnej uwagi wymagają przesyłki szczególnej ostrożności, choćby szkło, obrazy, talerze, oraz stare meble. Najbezpieczniejszym sposobem zabezpieczenia będzie owinąć je w folię bąbelkową, można również wykorzystać tekturę lub gruby i miękki materiał. Przy przewozie mebli, upewnij się, czy możesz je rozmontować. Rozkręcone meble prościej można przewieźć, maleje także ryzyko obtłuczeń w transporcie. Niestety części mebli nie da się rozmontować, zdarza się też, że jest to zbędne, np. kiedy obydwa mieszkania znajdują się nie na piętrze. Planując przewóz mebli w całości, dowiedz się, czy są dość wąskie, aby zmieścić je w windzie i w wejściu. Owiń miękkimi materiałami wszystkie delikatne jak również ruchome części, opróżnij półki i szuflady.

Do pakowania drobniejszych elementów dobytku, takich jak książki, filmy, porcelana, elementy ozdobne i tak dalej wykorzystać możesz kartony. Można przypuszczać, że przyda się duża ilość pudeł, więcej niż zazwyczaj ma się w domu. Musisz więc zakupić kartonowe pudła albo sprawić je sobie w inny sposób. Niejednokrotnie sklepy ochoczo oddają za darmo kartony, w których otrzymują dostawy żywności. Idź zatem do pobliskiego sklepu lub supermarketu i dowiedz się czy nie chcieliby pozbyć się niepotrzebnych już nikomu kartonów. Jest to sposób nie tylko darmowy, ale też ekologiczny. Zapasowym sposobem może być kupno kartonów. Znajdziesz je w wybranych sklepach remontowych i sklepach internetowych. Do pakowania drobiazgów i przedmiotów miękkich, jak ubrania czy pościel, przydadzą się także torby z materiału lub worki. Worki są bardziej ekonomiczne i dostępne w większej ilości sklepów, jednakże torby są bardziej trwałe i wygodniejsze. Nie transportuj w takich opakowaniach przedmiotów szczególnej ostrożności. Jest spore prawdopodobieństwo, że torba lub worek zostaną przebite oraz że przewożony ładunek z nich wypadnie podczas transportu.

Sprzęty AGD, taki jak lodówka, powinny być rozmrożone oraz odpowiednio zabezpieczone. Sprzęt jest dość podatny na wstrząsy i nawet te z pozoru lekkie szkody mogą sprawić

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki Gorey już od 150!

Zleć przeprowadzkę