Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Super kontakt z kierowcą, transport zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Polecam.

Kartony 11–20, Rower x 1

Przesyłka będzie dostarczona w innym terminie, zgodnie z porozumieniem, rzeczowy i konkretny transport, cenne wskazówki przekazane

Kartony 51–70, Łóżko piętrowe x 1, Suszarka bębnowa x 1, Stół kuchenny x 1, Krzesło do jadalni x 4,

Dobra komunikacja, wszystko szybko i wg ustaleń, polecam i na pewno skorzystam w przyszłości.

Kartony 11–20, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Komoda średnia x 1, Biurko małe x 1, Krzesło

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować przeprowadzkę

Przenosiny zwykle kojarzą się z nieładem, nerwową atmosferą oraz bardzo długim spisem zadań do wykonania. Należy przy tym pamiętać, że fachowo urządzona zmiana mieszkania ma szansę przebiec bez przeszkód i efektywnie. Wystarczy mieć w głowie plan poszczególnych etapów przeprowadzki, rozsądnie oraz bez nerwów przystąpić do pakowania przedmiotów a także zdecydować się na zaufanego przewoźnika.

 

Umieszczanie w kartonach oraz zabezpieczenie przewożonych rzeczy

Umieszczając rzeczy w kartonach trzeba pamiętać, aby przewożone paczki były uporządkowane a także oznaczone. Dobrze jest spisać spis dobytku, który chcemy przewieźć. Tak uzyskasz spokój, wiedząc, że wszystkie rzeczy dotarły do miejsca docelowego. Przenosiny zwykle są związane z transportem znacznej liczby rzeczy, także tych drobnych, trudno byłoby więc niczego nie pominąć. Polecamy także podpisanie każdego kartonu. Przyspieszy to rozpakowywanie paczek w nowym miejscu zamieszkania. Poza tym, szukając przewoźnika powinieneś/aś posiadać jak najwięcej dokładnych danych odnośnie rzeczy, które mają zostać przewiezione. Osoba zajmująca się przewozem potrzebuje poznać liczbę oraz wielkość mebli oraz kartonów. Sporządzenie rejestru jest zatem potrzebne. 

Należy również zadbać o właściwe chronienie transportowanych rzeczy. Takiej ochrony wymagają zwłaszcza delikatne przedmioty, jak na przykład elementy szklane, instalacje artystyczne, talerze, a także antyki. Najbezpieczniej jest owinąć delikatne rzeczy w miękki materiał, dobrze sprawdzi się też karton oraz koce. Jeśli chodzi o meble, upewnij się, czy to możliwe, aby je rozmontować. Meble w częściach łatwiej będzie transportować, maleje też ryzyko uszkodzenia. Jednak nie wszystkie meble da się rozłożyć, z kolei innym razem jest to niepotrzebne, na przykład kiedy przeprowadzamy się z parteru do mieszkania nie na piętrze. Kiedy planujesz transport mebli bez rozkręcania ich, dowiedz się, czy zmieszczą się w windzie a także w drzwiach. Zabezpiecz wszystkie kruche i ruchome elementy, upewnij się, że na półkach i w szufladach nie zostały żadne przedmioty.

Do pakowania drobnych przedmiotów, takich jak czasopisma, CD, ceramika, elementy ozdobne i tak dalej wykorzystać możesz pudła. Prawdopodobnie będzie potrzebna znaczna ilość pojemników, więcej niż zazwyczaj ma się w domu. Jedynym wyjściem jest nabyć kartony drogą kupna lub też zapewnić sobie odpowiednią ilość kartonów w inny sposób. Często markety z własnej woli pozwalają zabrać kartony, pozostałe po dostawach żywności. Wybierz się zatem do najbliższych supermarketów i dowiedz się czy jest szansa otrzymania niepotrzebnych już nikomu kartonów. Ten sposób jest nie tylko darmowy, ale też ekologiczny. Zapasowym sposobem jest nabycie kartonowych pudeł. Kupisz je w wielu sklepach budowlanych i w sieci. Do zabezpieczenia drobnych rzeczy i przedmiotów miękkich, takich jak ubrania czy pościele, możesz wykorzystać również torby materiałowe albo worki. Worki są bardziej ekonomiczne oraz łatwiej dostępne, jednakże torby trwalsze a przy tym wygodniejsze. Unikaj przewożenia w torbach i workach przedmiotów łamliwych. Jest spore niebezpieczeństwo, że torba lub worek pękną albo też że przewożony ładunek zgubi się w czasie przewożenia.

Sprzęty AGD, na przykład lodówka, powinny być rozmrożone i starannie zabezpieczone. Sprzęt jest dość podatny na wstrząsy i na

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki High Wycombe już od 150!

Zleć przeprowadzkę