Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo solidnie, wszystko dotarło w idealnym porządku; bardzo sprawnie, w tempie błyskawicznym wszystko zostało ogarnięte - a na dodatek bardzo uprzejmie. Jak będziemy mieć ponownie potrzebę takiej usługi, to się właśnie do nich ponownie zwrócimy :).

Kartony 6–10, Zmywarka x 1, Materac pojedynczy x 2, Lampa podłogowa x 1, Krzesło biurowe x 2, Biurk

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować przeprowadzkę

Przenosiny najczęściej kojarzą się z chaosem, nerwową atmosferą a także bardzo długą listą rzeczy które trzeba załatwić. Należy przy tym pamiętać, że dokładnie zorganizowana zmiana miejsca zamieszkania może przebiec szybko oraz sprawnie. Jedyne, co musisz zrobić, to przemyśleć koncepcję poszczególnych etapów przeprowadzki, rozważnie a także z opanowaniem przystąpić do pakowania dobytku oraz zdecydować się na profesjonalnego przewoźnika.

 

Umieszczanie w kartonach i zabezpieczenie dobytku

Pakując rzeczy najlepiej zadbać o to, żeby przewożone pakunki zostały wcześniej uporządkowane oraz oznaczone. Najlepiej sporządzić spis dobytku, który chcemy przewieźć. Tak uzyskasz spokojny umysł, wiedząc, że wszystkie pakunki dojechały do nowego domu. Przenosiny zwykle są związane z transportem poważnej ilości rzeczy, także tych drobnych, nie sposób więc o wszystkim pamiętać. Dobrą praktyką jest również opisanie każdego kartonu. Usprawni to rozpakowywanie paczek w nowym mieszkaniu. Ponadto, podczas poszukiwań przewoźnika powinieneś/aś posiadać jak najwięcej szczegółowych danych dotyczących przedmiotów, które wejdą w skład zlecenia. Osoba zajmująca się przewozem powinna mieć liczbę oraz rozmiary mebli oraz pakunków. Przygotowanie spisu jest więc niezbędne. 

Trzeba także podkreślić, jak istotne jest odpowiednie opakowanie pakunku. Szczególnej uwagi wymagają kruche przesyłki, takie jak elementy szklane, instalacje artystyczne, porcelana, a także niektóre meble. Najlepiej otoczyć kruche przedmioty w folię bąbelkową, dobrze sprawdzi się też karton oraz gruby i miękki materiał. Przy przewozie mebli, upewnij się, czy można je rozłożyć. Rozkręcone meble prościej można przewieźć, mniejsze jest też ryzyko zniszczenia. Niestety nie każde meble można rozłożyć, a czasem okazuje się to zbędne, np. kiedy przeprowadzamy się z parteru do mieszkania nie na piętrze. Kiedy planujesz transport mebli nie rozkręcając ich, sprawdź, czy są dość wąskie, aby zmieścić je w korytarzu oraz w drzwiach. Owiń miękkimi materiałami wszystkie kruche oraz ruchome fragmenty, upewnij się, że na półkach i w szufladach nie zostały żadne przedmioty.

Aby zapanować nad pakowaniem drobniejszych rzeczy, takich jak książki, DVD, porcelana, dekoracje itp. warto wykorzystać pudła. Z pewnością będzie potrzebna duża ilość kartonów, której większość osób zwykle nie posiada. Jedynym wyjściem jest zakupić kartonowe pudła lub też zdobyć je w inny sposób. Niejednokrotnie markety z własnej woli oddają za darmo kartony, pozostałe po dostawach produktów. Idź zatem do najbliższych supermarketów i dowiedz się czy nie chcieliby pozbyć się niewykorzystywanych już kartonów. Ten patent na kartony jest zarówno darmowy, jak i dobry dla środowiska. Kolejnym rozwiązaniem może być kupno kartonów. Znajdziesz je w wielu marketach budowlanych oraz w Internecie. Przy pakowaniu drobiazgów i rzeczy materiałowych, na przykład ubrań czy pościeli, warto użyć również torby materiałowe albo worki. Worki są mniej kosztowne oraz łatwiej dostępne, jednakże torby trwalsze oraz wygodniejsze. Unikaj przewożenia w takich opakowaniach rzeczy kruchych. Jest spore ryzyko, że torba lub worek naderwą się albo też że zawartość z nich wypadnie na drodze.

Urządzenia gospodarstwa domowego, taki jak lodówka, powinny być rozmrożone i starannie zabezpieczone. Sprzęt jest dość podatny na szko

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki Stratford-upon-Avon już od 150!

Zleć przeprowadzkę