Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Znakomita komunikacja, doskonale i terminowo wykonana usługa, do tego kultura i słowność Pana Bogumiła sprawiają, że współpraca z nim to przyjemność. Polecam!

Kartony 21–30, Rower x 2, Opona samochodowa x 4, Torba duża x 10

Bardzo bardzo polecam , punktualność, pomoc, przyjemna droga. Kolejna przeprowadzka tylko z tym Panem.

Kartony 21–30, Worki z odzieżą x 20

Wszystko przeszło pomyślnie - załadunek się odbył strikte na czas, zarówno jak i rozładunek (mimo chwilowo niedziałającej windy w budynku docelowym, za co przepraszamy). Polecam usługi pana Pawła dla wszystkich zainteresowanych

Kartony 11–20, Rower x 1, Rower dziecięcy x 1

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować przeprowadzkę

Przeprowadzki normalnie łączymy z nieładem, nerwową atmosferą a także rozbudowaną listą rzeczy które trzeba załatwić. Jednak dokładnie urządzona przeprowadzka może przebiec bezstresowo oraz płynnie. Wszystko, co jest potrzebne, to mieć w głowie plan działania, rozważnie oraz bez nerwów wziąć się za pakowanie wszystkiego, co chcemy przenieść oraz wybrać odpowiedniego przewoźnika.

 

Pakowanie a także ochrona przewożonych rzeczy

Pakując rzeczy ważne, aby zatroszczyć się, aby nasze paczki zostały wcześniej uporządkowane i opisane. Dobrze jest przygotować spis przedmiotów, które zostaną przewiezione. W ten sposób zyskasz spokojny umysł, wiedząc, że przewożone paczki dojechały do nowego domu. Zmiany mieszkania zwykle oznaczają przewóz znacznej ilości rzeczy, także tych drobnych, nie sposób więc o wszystkim pamiętać. Polecamy także oznaczenie etykietą każdego kartonu. Ułatwi to rozpakowywanie kartonów w docelowym domu. Poza tym, wybierając przewoźnika powinieneś/aś posiadać jak najwięcej konkretnych informacji odnośnie rzeczy, czekających na transport. Osoba zajmująca się przewozem potrzebuje poznać ilość a także wymiary mebli oraz pakunków. Przygotowanie listy jest zatem konieczne. 

Ważne też, aby zadbać o odpowiednie opakowanie paczki. Dodatkowego zabezpieczenia potrzebują przede wszystkim kruche przesyłki, choćby kieliszki, dzieła sztuki, talerze, a także stare meble. Najbezpieczniej jest zawinąć delikatne rzeczy folią bąbelkową, można również wykorzystać tekturę oraz gruby i miękki materiał. Kiedy planujesz transport mebli, upewnij się, czy możesz je rozmontować. Meble w częściach prościej będzie transportować, spada też niebezpieczeństwo obtłuczeń w transporcie. Jednak nie wszystkie meble da się rozmontować, a czasem okazuje się to zbędne, jak gdy przeprowadzamy się z parteru do mieszkania na parterze. Kiedy planujesz transport mebli w całości, dowiedz się, czy są dość wąskie, aby zmieścić je w windzie a także w wejściu. Owiń miękkimi materiałami wszystkie delikatne jak również ruchome fragmenty, opróżnij półki i szuflady.

Przy pakowaniu drobnych przedmiotów, takich jak książki, filmy, naczynia kuchenne, figurki itp. wykorzystać możesz kartony. Można przypuszczać, że zastosowanie znajdzie duża liczba kartonów, której większość osób zwykle nie posiada. Musisz więc kupić kartony albo zdobyć je odmienną drogą. Często hipermarkety ochoczo rozdają kartony, wcześniej wykorzystywane do dostaw żywności. Zawitaj zatem do pobliskiego sklepu lub supermarketu i zapytaj czy jest szansa otrzymania niepotrzebnych już nikomu kartonowych pudeł. Jest to sposób zarówno darmowy, jak i dobry dla środowiska. Innym rozwiązaniem jest kupno kartonowych pudeł. Znajdziesz je w niektórych marketach remontowych a także w Internecie. Przy pakowaniu drobnych rzeczy a także rzeczy materiałowych, takich jak ubrania czy pościele, przydadzą się również torby materiałowe lub worki. Worki będą bardziej ekonomiczne i dostępne w większej ilości sklepów, jednak torby mocniejsze oraz wygodniejsze. Nie transportuj w ten sposób rzeczy łamliwych. Istnieje ryzyko, że torba lub worek pękną lub że przewożony ładunek zgubi się w czasie przewożenia.

Sprzęty AGD, np. lodówka, powinny być odłączone od zasilania, osuszone i odpowiednio ochronione. Urządzenia AGD są raczej wrażliwe na szkody i także te pozornie lekkie wstrząsy mogą

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki Wejherowo już od 150!

Zleć przeprowadzkę