Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Sympatyczny kierowca, wszystko poszlo sprawnie.

Kartony 6–10, Pralka x 1

Wszystko w porządku. Sympatyczne, młode osoby 5 gwiazdek

Przeprowadzka

Wszystko sprawnie ! Dostawa na następny dzień , pomóc przy rozładunku i załadunku ! Polecam

Kartony 31–50, Stół 6-osobowy x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Sofa narożna x 1, Fotel u

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować przeprowadzkę

Zmiany miejsca zamieszkania normalnie kojarzą się z rozgardiaszem, nieprzyjemną atmosferą a także rozbudowaną listą zadań które trzeba załatwić. Jednak dokładnie zorganizowana zmiana mieszkania może przebiec szybko a także sprawnie. Wystarczy przemyśleć plan działania, rozważnie a także z opanowaniem zabrać się za pakowanie dobytku oraz zdecydować się na odpowiedniego przewoźnika.

 

Umieszczanie w kartonach a także owijanie dobytku

Pakując rzeczy najlepiej dopilnować, aby wszystkie pakunki zostały wcześniej uporządkowane i oznaczone. Najlepiej stworzyć rejestr przedmiotów, które zostaną przewiezione. W ten sposób zyskasz spokój, wiedząc, że twoje pakunki przyjechały do miejsca docelowego. Zmiany mieszkania zwykle wiążą się z transportem poważnej liczby przedmiotów, włączając w to te niewielkich rozmiarów, nie sposób więc o wszystkim pamiętać. Polecamy także oznaczenie etykietą wszystkich paczek i toreb. Usprawni to rozpakowywanie kartonów w docelowym miejscu. Oprócz tego, wybierając przewoźnika przyda ci się możliwie wiele konkretnych informacji odnośnie przedmiotów, które wejdą w skład zlecenia. Firma transportowa potrzebuje poznać liczbę oraz wymiary mebli i paczek. Przygotowanie listy jest zatem niezbędne. 

Należy również zadbać o właściwe chronienie przesyłki. Dodatkowego zabezpieczenia potrzebują przede wszystkim kruche przesyłki, takie jak elementy szklane, instalacje artystyczne, porcelana, oraz antyki. Najbezpieczniej jest zawinąć delikatne rzeczy w folię bąbelkową, można również wykorzystać tekturę lub koce. Jeśli chodzi o meble, upewnij się, czy to możliwe, aby je rozkręcić. Rozkręcone meble wygodniej można przewieźć, spada też prawdopodobieństwo połamania podczas transportu. Jednakże części mebli nie da się rozłożyć, zdarza się też, że okazuje się to zbędne, np. kiedy przeprowadzamy się z parteru do mieszkania nie na piętrze. Jeśli zamierzasz transportować meble w całości, sprawdź, czy zmieszczą się w korytarzu i w wejściu. Owiń miękkimi materiałami wszystkie kruche oraz ruchome elementy, opróżnij półki i szuflady.

Przy pakowaniu mniejszych elementów dobytku, takich jak czasopisma, płyty, naczynia kuchenne, dekoracje i tak dalej wykorzystać możesz pudła. Z pewnością zastosowanie znajdzie duża ilość kartonów, więcej niż zazwyczaj ma się w domu. Musisz więc zakupić kartonowe pudła lub też zapewnić sobie odpowiednią ilość kartonów inaczej. Zdarza się, że hipermarkety ochoczo pozwalają zabrać kartony, pozostałe po dostawach produktów. Idź zatem do znajdujących się nieopodal sklepów aby zapytać czy nie chcieliby pozbyć się niewykorzystywanych już kartonowych pudeł. Jest to sposób zarówno darmowy, jak i dobry dla środowiska. Innym rozwiązaniem jest kupno kartonowych pudeł. Takie kartony sprzedają w niektórych marketach budowlanych a także w sieci. Do zabezpieczenia drobnych rzeczy i rzeczy tekstylnych, takich jak ubrania czy pościele, możesz wykorzystać również torby tekstylne albo worki. Worki są mniej kosztowne a także łatwiej dostępne, jednakże torby trwalsze i wygodniejsze. Unikaj jednak umieszczania w ten sposób przedmiotów łamliwych. Jest spore ryzyko, że torba lub worek zostaną przebite albo też że przewożony ładunek z nich wypadnie podczas transportu.

Sprzęty AGD, taki jak zamrażarka, muszą zostać rozmrożone i odpowiednio ochronione. Sprzęt jest dość podatny na wstr

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki Ząbki już od 150!

Zleć przeprowadzkę