(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-11-17 10:05

0.24

(Nr 2161335)
0.24

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

0.16

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

90.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Folia

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1042.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od rozmiaru towaru, daty transportu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której ustawia się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej przewozi się meble, szkło, materiały budowlane (na przykład farby, kamień itd.), okna jak także towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zapełnia jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim przy przewozie ładunków w postaci płynu i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować towary drobne w paczkach – workach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Lipno k Leszna, 64-111, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Maldegem, 9991, Belgia

Od 27 lis 2017 do 1 gru 2017