(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-05-01 22:19

1

(Nr 1762890)
1

Dystans: 4628.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacjeszczególnie ważne, jeśli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Wrocław, 50-078, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Puerto del Rosario, Hiszpania

Termin elastyczny