(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-30 07:59

1

(Nr 1818141)
1

Waga w kg:

10.00

Dystans: 172.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić stosowny karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba zdemontować i zdjąć wszystkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Enschede, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oirlo, 5808, Holandia

Termin elastyczny