(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-30 07:59

1

(Nr 1818141)
1

Waga w kg:

10.00

Dystans: 172.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę przewozu rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu lub zakupić stosowny karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się zdemontować i zdjąć wszelkie ruchome elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie ulokować w odrębnych, małych kartonach albo osłonić kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle warto zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw ochraniających rower.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 . Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Enschede, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oirlo, Holandia

Termin elastyczny