(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-01 13:30

1

(Nr 1823194)
1

Dystans: 1975.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy rower opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła lub nabyć stosowny karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu trzeba odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu przydałoby się umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Santiago de Compostela, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Amsterdam, Holandia

Termin elastyczny