(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-01 13:30

1

(Nr 1823194)
1

Dystans: 1975.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę transportu jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower należy zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak warto osadzić go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się zdemontować i ściągnąć wszelkie ruszające się elementypedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru warto umieścić w osobnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić wycinkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby lub przerzutki trzeba osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie opłaca się zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów osłaniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Santiago de Compostela, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Amsterdam, Holandia

Termin elastyczny