(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-20 16:42

1

(Nr 1860437)

Waga w kg (łączna):

17.00

Dystans: 1473.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 6386
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-06-2017, 16:44

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-26

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (4)

Dominik W. (Zleceniodawca)
20-06-2017, 16:48
Witam. W jaki sposob powinien byc zapakowany rower do przesylki ?
anna . (Przewoźnik)
20-06-2017, 16:55
Witam, nie musi być zapakowany w karton :) Może być tak jak jest przedstawiony na zdjęciu.Nie powinno się nic stać. Chyba, że Pani chce go dodatkowo zabezpieczyć można np. folią bąbelkową, wedle uznania. Rower nie będzie przeładowaywany. Auto bezpośrednio będzie jechało do Anglii Pozdrawiam Ania
Dominik W. (Zleceniodawca)
20-06-2017, 17:02
Super. Czy rower jest zabierany spod domu czy z jakiegos punktu w Poznaniu ?
anna . (Przewoźnik)
20-06-2017, 17:04
Zabieramy z pod adresu który Pani wskaże :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego opakowania czy też kupić taki karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto zdemontować i ściągnąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu warto ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw ochraniających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 26 cze 2017 do 3 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kettering, Wielka Brytania

Termin elastyczny