(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-27 17:33

1

(Nr 1874906)
1

Dystans: 726.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję transportu jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak przewozimy nowy jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła albo kupić pasujący karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle trzeba poodkręcać i usunąć wszystkie ruszające się elementypedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się umieścić w odrębnych, małych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto osłonić papierem lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 . Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Świnoujście, Polska

27 cze 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

28 cze 2017