(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-27 17:33

1

(Nr 1874906)
1

Dystans: 726.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy rower należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić pasujący karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle trzeba odkręcić i ściągnąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto umieścić w osobnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć kawałkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu warto osłonić gazetami bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców chroniących jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Świnoujście, Polska

27 cze 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

28 cze 2017