(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 16:40

1

(Nr 1920107)
1

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiutki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła bądź kupić stosowny karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle opłaca się odkręcić i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu dobrze będzie ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić kawałkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów osłaniających jednoślad.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

New York City, 10003, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny