(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 16:40

1

(Nr 1920107)
1

Waga w kg:

10.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę transportu jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowy jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła albo zakupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie opłaca się odkręcić i zdjąć wszelkie ruszające się elementypedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy roweru warto ulokować w osobnych, małych pudełkach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie opłaca się zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów zabezpieczających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 . Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny