(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-25 19:41

1

(Nr 1922305)
1

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 977.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 66617
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 16:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-31 do 2017-08-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Szybko, sprawnie i solidnie. Zachęcam do sprawdzenia. Angelika

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-08-2017, 16:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-21 do 2017-08-27

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie kupić taki karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów chroniących rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również daty realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Tarnowskie Góry, Polska

Od 28 lip 2017 do 6 sie 2017

Adres i termin dostawy

Essen, 45127, Niemcy

Termin elastyczny