(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-25 22:26

1

(Nr 1922599)
1

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 790.00 km

Informacje dodatkowe:

Zabezpieczony i zapakowany w karton 140-20-85

Oferty od Przewoźników (0)

270 zł

ID firmy: 57765
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 14:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-04

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysylka urierem, pelny moitoring, ubezpieczenie w cnie. Wystawiamy faktury VAT. Wycena dla przsylki standard (katon lub ksztal prostopadoscianu) o wymiarach max 140x85x20 cm i wadze DO 20 kg. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 270 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania lub kupić pasujący karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, małych kartonach bądź osłonić wycinkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle należy osłonić gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów chroniących jednoślad.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Od 25 lip 2017 do 30 lip 2017

Adres i termin dostawy

Elmshorn, Niemcy

Termin elastyczny