(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-26 11:46

1

(Nr 1923193)
1

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 2023.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowy rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić stosowny karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba zdemontować oraz usunąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru dobrze będzie umieścić w oddzielnych, małych kartonach czy też osłonić kawałkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby lub przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów ochraniających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Braniewo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warrington, WA1, Wielka Brytania

Termin elastyczny