(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-08-28 15:00

1

(Nr 1991888)
1

Dystans: 2438.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może odbywać się autem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 ludzi. Firma przewożąca pasażerów powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku kursów poza terytorium kraju) – licencję na międzynarodowy przewóz ludzi.

Koszt transportu pasażerów

    Koszt transportu ludzi uzależniony bywa przede wszystkim od odległości jaką trzeba pokonać, a także od ilości ludzi oraz wagi i rozmiaru walizki, którą ze sobą zabierają podróżni. Przewoźnikowi w szczegółowej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie wiedzy na temat ilości walizek i toreb jak także innych przewożonych rzeczy – wypadałoby podać informację o dokładnej wadze oraz o wielkości każdej sztuki pakunku. W przypadku, kiedy nie umiesz podać dokładnych wartości, określ ich wartość i poinformuj przewoźnika, że podane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Ustalając trasę podróży warto podać szczegółowe adresy – w momencie, kiedy część pasażerów jedzie do innego miejsca docelowego, warto poinformować o tym przewoźnika przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł należycie obmyślić drogę podróży.

    Na przykład, za transport pasażera wraz z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) kosztował 400 zł. Za transport podróżnej wraz z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina zapłacono 550 zł. Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 PLN.

Adres i termin nadania

Aberdeen, Wielka Brytania

Od 28 sie 2017 do 30 sie 2017

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

30 sie 2017