(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-08-28 15:00

1

(Nr 1991888)
1

Dystans: 2438.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Przewóz podróżnych

    Transport pasażerów może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 osób. Firma transportowa przewożąca ludzi powinna posiadać certyfikat kompetencji zawodowych i stosowne uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku transportów poza granice Polski) – licencję na międzynarodowy transport osób.

Koszt transportu pasażerów

    Koszt przewozu ludzi uzależniony jest często od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od ilości osób oraz ciężaru i wymiaru bagażu, który ze sobą zabierają podróżni. Przewoźnikowi w dokładnej wycenie transportu pasażerów, pomoże posiadanie wiedzy w temacie ilości walizek lub toreb jak także innych transportowanych przedmiotównależy podać informację o szczegółowej wadze i o wielkości każdej sztuki bagażu. W momencie, kiedy nie znasz szczegółowych wartości, określ ich wartość i zawiadom o tym przewoźnika, że podane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Ustalając trasę podróży warto napisać precyzyjne adresy – w przypadku, gdy część pasażerów jedzie do odrębnego miejsca docelowego, należy poinformować o tym przewoźnika przed rozpoczęciem podróży, tak żeby mógł właściwie zaplanować drogę podróży.

    Przykładowo, za przewóz podróżnego razem z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 złotych. Za transport podróżnej wraz z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 . Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 złotych.


Adres i termin nadania

Aberdeen, Wielka Brytania

Od 28 sie 2017 do 30 sie 2017

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

30 sie 2017